Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

wizytówka - Angie Stone

 Angie Stone rap graffiti breakdance video Angie Stone, AngieStone.hip-hop.pl
Angie Stone – diva soul, autorka tekstów, kompozytorka a także  producentka. Bardzo często nazywana współczesną Arethą Franklin! Obok Erykah Badu i Jill Scott jedna z najważniejszych postaci współczesnej muzyki soul i R&B! Ma na swoim ...
Angie Stone – diva soul, autorka tekstów, kompozytorka a także  producentka. Bardzo często nazywana współczesną Arethą Franklin! Obok Erykah Badu i Jill Scott jedna z najważniejszych postaci współczesnej muzyki soul i R&B! Ma na swoim koncie pięć albumów! 

Światowy rozgłos przyniosły jej takie przeboje jak "Wish I Didnt Miss You", "I Wanna Thank Ya" i "Brotha". Współpracowała z Erykah Badu, Mary J. Blige, Alicia Keys, Snoop Dogg, D’Angelo, a także z Lennym Kravitzem! Zanim rozpoczęła solową karierę występowała w zespołach Sequence i Vertical Hold, z którymi nagrała dwa albumy - "A Matter of Time” oraz "Head First". Jako Angie Stone zadebiutowała w 1999 roku doskonałym albumem "Black Diamond" - entuzjastycznie przyjętym przez prasę. Jej dwie kolejne płyty "Mahogany Soul" (2001) i "Stone Love" (2004), przyniosły jej największe dotychczasowe przeboje, ugruntowując jednocześnie pozycję jako jednej z największych wokalistek soul. W lutym 2008 roku ukazał się najnowszy album artystki The Art Of Love & War, promowany singlem Baby.

Artystka po raz pierwszy w Polsce wystąpiła w lutym 2008 jako gwiazda Festiwalu Pilsner Urquell Perspective, oczarowując przybyłą publiczność. Bilety na ten koncert wyprzedały się w rekordowym tempie, już na miesiąc przed występem. W kwietniu  2009 roku nadarza się jedyna szansa żeby usłyszeć i zobaczyć ją na żywo! Angie Stone odwiedzi ponownie Polskę i zagra 2 koncerty – w Zabrzu i Warszawie. Tej okazji nie można przegapić!

Dyskografia:
1999 Black Diamond
2001 Mahogany Soul
2004 Stone Love
2005 Stone Hits (The Very Best Of Angie Stone)
2007 Life Goes On
2008 The Art Of Love & War