Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

wizytówka - klkl

 klkl rap graffiti breakdance video Klkl, 36 lat, klkl.hip-hop.pl
LABIRYNT SHOP to oficjalny sklep firmy LABIRYNT WEAR.

Labirynt Wear to sztuka ulicy, to najwyższa jakość ubrań szytych wyłącznie w Polsce. To czysto hip-hopowy styl i charakter ulicznych żołnierzy, to wolność i zasady, które u wielu działają tylko w teorii. Labirynt Wear to unikatowe i limitowane kolekcje ubrań, projektowane przez samych raperów z myślą o ludziach, którzy wiedzą kim są i oczekują od życia czegoś więcej. Twoje ubranie mówi o Tobie - znajdź wyjście i swój kierunek, znajdź swój teren i swoją jakość, swój styl i flow w codziennym życiu. Znajdź swoją myśl, swój rytm i pozwól innym odnaleźć samego siebie w betonowym labiryncie codzienności..! Labirynt Wear ubrania, które możesz kupić na ulicy!

Koszt dostawy

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Forma płatności to zawsze "przedpłata na konto", dzięki czemu na terenie Polski Labirynt Wear oferuje darmowe wysyłki wszystkich swoich towarów.
Czas realizacji zamówienia

Przybliżony czas oczekiwania na realizacje zamówienia (w dniach roboczych) wynosi średnio 2-5 dni od momentu zaksięgowania kwoty na koncie labirynt Wear.


Dostępność produktów

Wszystkie produkty zamieszczone na stronie są dostępne w ofercie.Gwarancja i serwis towarów

Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Przed odesłaniem produktu do reklamacji, prosimy skontaktować się z naszą firmą w celu uzyskania numeru zamówienia i reklamacji .

Zakupy na raty
Niestety, to nie IKEA :)


INFORMACJA DLA SKLEPÓW Sklepy, które chcą zaopatrzyć się w naszą odzież mają możliwość dokonania zamówienia po cenach hurtowych. Aby dowiedzieć się o zasadach zakupu, cenach i warunkach Labirynt Wear dzwoń pod nr: 511754359 lub 504965215 lub kontaktuj się mailowo przez zakładkę "Kontakt" 
Adresy sklepów gdzie można kupić ubrania  Labirynt Wear:


Dzierżoniów - MALIN Street, Snow, Skate SHOP ul.Bohaterów Getta 18B Lubin - PEJO SKATE SHOP ul. Kisielewskiego 24 Wrocław - DJ SHOP ul. Uniwersytecka 1 (brama)
Wrocław - Fenix - IV piętro - Rynek Świdnicy - Fresh Skate Shop - Ul. Pułaskiego 21
Nysa - Babilon Skate-Shop - ul. Grzybowa 5/1
Prudnik - Babilon Skate-Shop - Rynek 18
Brzeg - Babilon Skate-Shop - Staromiejska 1 Poznań – VERT Skate, Hip-Hop Shop ul. Półwiejska 20

Poznań - Rap Kanciapa – Hip-Hop Shop ul. Półwiejska 17/10 (PASAŻ)
Regulamin zakupów

1.
Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet.

2.
Wszystkie produkty oferowane w sklepie są nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3.
Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

4.

Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT.

5.
Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Kupujący nie jest obciążany kosztami dostawy na terenie Polski.

6.

Możliwe są następujące formy płatności: Przedpłata na konto. Rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy.

Dodatkowe koszty związane z wysyłkami poza terytorium Polski ustalane sa indywidualnie do zamówienia.

7.
Czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który potrzebujemy, aby skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu.

Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni.  Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez Pocztę Polską.

8.
W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy ustalać indywidualnie z Labirynt Wear drogą mailową.

9.
Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 21 dni. Jeżeli w ciągu 21 dni sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, żądanie za uzasadnione.


10.
W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep lub kupujący.

11.
Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta z pocztą polską.

12.
Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.