Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

wizytówka - DJ Story

 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
DJ Story od zawsze jarał się dj-ami, których widział gdzieś na klipach, czy koncertach - stali w cieniu MC's, gdzieś na końcu sali, ale tak naprawdę to od nich zależał cały efekt muzyczny.

W 1998 roku chodził na Plac Wolności, gdzie odbywały się imprezy, na których pogrywał m.in. Dj Decks. Wtedy zaczął się jeszcze bardziej jarać dj'ingiem i myśleć o tym na poważnie. Jakiś czas później zakupił sobie pierwszy gramofon, wymęczyłem go i na przełomie 99' / 2000' kupił sobie cudowny zestaw Nummarka. Męczył ten zestaw dosyć długo, co bądź - dj'ing tanią zabawą nie jest. Po kolejnych dwóch latach odkładania hajsu kupił - oczywiście zestaw Vestaxa - 2 Pdx2000 i mixer Pmc06, który katuję zresztą do dnia dzisiejszego.

W roku 2001 dostał Acid 3.0. + próbki z gazety. Wtedy pracował na słabym PC 600 Mhz, jego pierwsze produkcje grał na w klubach jako intro przed występami. Przełomowym momentem w jego karierze producenta była współpraca z Ascetami i Guralem. Od tamtego czasu Story cały czas się rozwija a do dnia dzisiejszego jest czołowym polskim producentem. Do dnia dzisiejszego wyprodukował kawałki dla takich raperów jak: Kajman, Gural, Peja, PIH, Stoprocent Banda i innych znakomitości. Teraz DJ Story czeka na wydanie albumu Palucha "Pewniaka", na którym zrobił większość bitów a także aranże. Album ma zostać wydany 11 kwietnia.