Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

wizytówka -

  rap graffiti breakdance video , 27 lat, KUMATYWAClAW.hip-hop.pl
Fotorelacja z planu klipu Palucha "Bezgranicznie Oddany" Portal Hip-Hop.pl rap graffiti breakdance
Prezentujemy fotorelację z planu klipu Palucha, który kręcił ostatnio pierwszy teledysk do swojego nadchodzącego albumu "Bezgranicznie Oddany". W utworze o tym samym tytule gościnnie pojawia się Bob One. Zdjęcia autorstwa Michała Frąckowiaka. Przypominamy , że album Palucha pt. "Bezgranicznie Oddany" ukaże się 10 października 2010 nakładem DIIL Records.
Z radością informujemy, iż druga solowa produkcja Peji "Na serio" osiągnęła status złotej płyty. Wydany nakładem wytwórni Fonografika album nabyło łącznie ponad 15 tysięcy słuchaczy. "To dobra informacja" - mówi o sukcesie Rychu. "Przy okazji chciałbym podziękować raz jeszcze wszystkim artystom, którzy udzielili się w tym projekcie. Dziękuje również wszystkim, którzy sięgnęli po oryginalny nośnik dając mi w konsekwencji to złoto. Dziękuję moim wydawcom i menagerowi za wsparcie i opiekę artystycz...
Aby umilić słuchaczom czas oczekiwania na najnowszy klip Kobry - "Witamy W Mieście" już dziś prezentujemy making of, którego realizacją zajęła się grupa GCM. Przypominamy, że fizyczna premiera singla oraz teledysku "Witamy W Mieście" odbędzie się już w najbliższą sobotę, 19 czerwca. Bądźcie czujni!