Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl ť

wizytówka - sl0

 sl0 rap graffiti breakdance video Sl0, 29 lat, sl0.hip-hop.pl
Nie Mam Koszulki Z Napisem "Lider"Bandy Gnoi Wszędzie Tam Gdzie Idę...[URL=http://chomikuj. pl/sl0?b=1][IMG]http://image s.chomikuj.pl/button/sl0.gif [/IMG][/URL] Najnowszy Polski Hip-Hop tylko od sl0!!!
Wyclef Jean gwiazdą krakowskich Wianków Portal Hip-Hop.pl rap graffiti breakdance
Gwiazdą tegorocznych Wianków w Krakowie będzie Wyclef Jean. Amerykański muzyk znany jest głównie z grupy The Fugees.Wyclef Jean prócz muzyki zajmuje się filmem jako aktor i producent filmowy. Wokalista jest aktywnym działaczem humanitarnym. Założył dwie fundacje - Yéle Haiti oraz Clef Kids. W 1997 roku Jean postanowił nagrać solową płytę. Za album "The Carnival" otrzymał nominację do nagrody Grammy. Na rok 2011 muzyk zaplanował wydanie nowej, imiennej płyty.
Shawty Lo zasilił szeregi G-Unit Portal Hip-Hop.pl rap graffiti breakdance
Wiele się o tym mówiło, jednak nikt się nie spodziewał, że stanie się to już teraz. Shawty Lo podpisał kontrakt z 50 Centem, przez co stał się oficjalnym członkiem G-Unit. "Wkrótce wydaje płytę. Po wczorajszym telefonie od 50 Centa wyjaśniło się wszystko. Podpisaliśmy duży kontrakt. Teraz ze wsparciem 50 jestem w stanie o wiele więcej osiągnąć. Jest geniuszem w tej branży. Prócz G-Unit należę również do D4L. Jeśli będzie trzeba, nawiążę kolaborację z innymi artystami, aby osiągnąć sukces."Jedyne...
Hip-Hop.pl © 2000-2020 ? kontakt ? redakcja ? reklama ? materiały promocyjne ? FAQ, pomoc i zasady ? Polityka Cookies ?