Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl ť

wizytówka - Asael

 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
Asael Gonzalez Jr (urodzony 20 czerwca 1982 w Las Vegas, NV), lepiej znany pod pseudonimem Asael, jest amerykańskim raperem, członkiem wytwórni Limited Edition Records. Najbardziej znanymi krążkami Gonzaleza są “Rebel of This Era” i “Black Friday”

Urodzony i wychowany w Las Vegas. Gdy miał 12 lat jego rodzice rozeszli się i Aseal został tylko z matką. W wieki 15 lat jego matka umarła. Był pod opieką dziadków od strony matki. Dorastając, wszyscy widzięli jego umiejętności, kreatywność i talent zarówno w pisania jak i rysowania. Jego zdolność pisania z czasem urosła w siłę. W wieku dwudziestu trzech lat wydał swój pierwszy album “Junito’s Purpose”

Pierwszy mixtape Asael nazywany jest "Rebel of This Era" Zawiera znane utwory takie jak "LV to NY", "For Me Ride Like", “Mr.Gonzalez ft. Johnny RockIt” i wiele więcej.

Drugi mixtape Asael jest nazywany "Black Friday". Zawiera znane utwory, takie jak "Shining Down", "Empire State of Mind (Vegas)", "Bills", "Until We Drop".

"Junito's Purpose" to pierwszy album Asael w pełnej długości został  wydany w 2006 roku. Ten album to rarytas dla kolekcjonerów. Został wytłoczony w limitowanej edycji.
2019 - Przeg..., 25 lat
mężczyzna, Zakrzew
Hip-Hop.pl © 2000-2019 ? kontakt ? redakcja ? reklama ? materiały promocyjne ? FAQ, pomoc i zasady ? Polityka Cookies ?