Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

wizytówka - Diabolic

Sean George bardziej znany pod scenicznym pseudonimem jako Diabolic , to raper z Long Island, New York, U.S. Na początku lat 2000 był znany tylko w podziemiu ze zwycięskich bitew na rymy. Karierę zaczął robić tak naprawdę kiedy pojawił się na płycie Immortal Technique "Revolutionary Vol. 1" w Hidden Track'u po utworzę "Dance With the Devil " i na płycie "Revolutionaty Vol. 2" w kawałku "Peruvian Cocaine".

Od tamtego czasu w 2007 roku wypuścił Mixtape o nazwie "The Foul play mixtape" który został wyprodukowany przez Engineer'a, Shuko'a, DJ Mentat'a, Daneja i Asthmatik'a. Pojawili się również na nim raperzy Block McCloud, Akir, Smooth the Hustler i Immortal Technique. Już wtedy można było usłyszeć kontrowersyjną socjalno polityczną przeładowaną punchline'ami i grą słowną warstwę liryczną.

Rok po tym mixtape znów doszło do kolaboracji pomiędzy Immortal Technique'kiem i Diabolic'kiem na trzeciej płycie IT pod tytułem "3rd World" w utworze "Pay Back". Od wydanego mixtape'u Diabolic nie wydał nic przez trzy lata, dopiero w kwietniu 2010 r. wyłonił się jego debiutancki album pt. "Liar and a thief", na którym pokazał umiejętności raperskie na własnych oraz Engineer'a bardzo dobrych bitach. Na albumie pojawili się towarzyszący mu w krajerze Immortal Technique, John Otto z Limp Bizkit grający na gitarze w utworze "Riot", Vinnie Paz, Ill Bill, Deadly Hunter, Nate Augustus i Canibus. Ten debiutancki album przyniósł mu sławę w amerykańskim undergroundzie i rzesze fanów na całym świecie.
mividalocca, 10 lat
mężczyzna, Gorzów. Wklp.