Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

wizytówka - Black Rob

 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
Robert Ross, lepiej znany pod pseudonimem Black Rob, to raper pochodzący z nowojorskiego Harlemu. Związany niegdyś z Bad Boy Records P. Diddy'ego, obecnie zakontraktowany z labelem Duck Down Records.

W 1996 Rob pojawił się w remiksie utworu "Come See Me" grupy 112. Było to pierwsze nagranie rapera dla wytwórni Bad Boy Records. Do 2000 roku pojawił się gościnnie na płytach innych wykonawców z Bad Boy: Mase, The Notorious B.I.G., Puff Daddy, Total. W marcu 2000 ukazał się debiut Black Roba pt. "Life Story". Na krążku gościnnie pojawili się m.in. Lil Kim, Puff Daddy, Jennifer Lopez i Cee-Lo. W 2005 do sklepów trafił drugi album rapera zatytułowany "The Black Rob Report".

W 2010 związał się z należącą do Buckshota wytwórnią Duck Down Records. Rok później do sklepów trafił trzeci krążek rapera pt. "Game Tested, Streets Approved". Do końca 2011 Black Rob może sobie zapisać na koncie współpracę z takimi wykonawcami jak: The Notorious B.I.G., Cee-Lo, Sean Price, Buckwild, The LOX, Mr. Porter (D12), Jennifer Lopez, Lil Kim, Mase, P. Diddy, Scram Jones, G-Dep, Akon, Petey Pablo, The Madd Rapper, Benzino.

Dyskografia:
"Life Story" (2000)
"The Black Rob Report" (2005)
"Game Tested, Streets Approved" (2011)