Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

wizytówka - CZST

  CZST rap graffiti breakdance video CZST, 16 lat, CZST.hip-hop.pl
<span >CZST</span><sp an > to zespół, w którego skład wchodzi dwóch raperów pochodzących z Chełma: Jarru i Snapi. W 2004 roku, nakładem wytwórni </span><span >MTJ</span>,<sp an > na półkach sklepów w całej Po...

CZST to zespół, w którego skład wchodzi dwóch raperów pochodzących z Chełma: Jarru i Snapi. W 2004 roku, nakładem wytwórni MTJ, na półkach sklepów w całej Polsce znalazła się ich płyta. Był to pierwszy legalnie wydany hiphopowy album z województwa lubelskiego. Teledysk nakręcony do utworu „Gubię się” (zobacz) zdobył pierwsze miejsca list przebojów na kanale MTV Polska. Autorem klipu była Grupa13, znana z produkcji klipów dla: Donguralesko, KASTA, Tede, Ten Typ Mes, WWO.

Przez ostatnie kilka lat trwały prace nad drugim długogrającym krążkiem pt.: „Moment Rozliczenia”. Mimo, że materiał nie miał jeszcze swojej premiery, promują go dwa teledyski. Urząd Miasta Chełm oraz kanał YouTube wytwórni PROSTO LABEL zaprezentował już pod koniec 2010 roku teledysk do utworu „Póki co” (zobacz).


Informacje na temat albumu CZST „Moment Rozliczenia”

Na najnowszej płycie CZST, gościnnie pojawiają się znani artyści ze sceny rap i reggae: Sokół, FU, TaLLib oraz Starszy. Producentem większości bitów na „Momencie Rozliczenia” jest Zdolny. Lubelski bitmejker ma na swoim koncie współpracę ze znanymi artystami: Fabuła, BOB ONE, Kobra, Pono. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych  bitów autorstwa Zdolnego jest Fu feat. O.S.T.R., Mercedresu - „Raptowne Realia” (zobacz) . Kolejni autorzy bitów na płycie CZST to Liso WR – (Sokół, Marysia Starosta) producent Prosto Mixtape 600V - Do fury (zobacz) oraz Grrracz – (GrubSon, Grizzlee EastWest Rockers, Gedz).