Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

wizytówka - DJ CNR

DJ CNR a.k.a (Czas Na Relax, CoNaRobił) historię z dj-ingiem zaczął w 2001 roku, gdzie zamiast na "porywające" wykłady na wydziale prawa UW chodził z kolegą do domu organizując pierwsze scratch sesje, nagrywki i cała zabawę związaną z turntablizmem. Przez kilka lat udoskonalał swoje umiejętności w domu, a pierwsze imprezy grywał u znajomych i na różnego rodzaju imprezach studenckich UW.

W 2004 roku wraz z gocławskim składem Infamia oraz projektem Rap-propaganda rozpoczął koncertowanie po Polsce w większych miastach, co dodatkowo przyniosło mu doświadczenie sceniczne, w kontaktach z żywiołowo reagującą publiką.

2006 rok to przede wszystkim 4 miesięczny pobyt w USA i rezydenura w klubie Farview w mieście Wildwood w stanie New Jersey gdzie co piątek grywał hip-hopowe imprezy, zyskując wierną czarną publiczność na okres całych wakacji. Po powrocie, obładowany masą nowych płyt i doświadczeniem zza oceanu zaczął na poważnie współpracę z klubami, agencjami eventowymi i ludźmi działającymi w branży muzycznej.

Od 2007 roku na stałe współpracuje z najlepszymi klubami w Polsce a dotychczas Czas Na Relax można było poczuć m.in w takich miejscach jak: Harenda, Hotl, Harlem, Palladium, Pieksa Beach Bar, Surf Tawerna, Underground, Sfera, Rezerwat, Skarpa, Cul De Sac, Lucid, u Artystów, Opium, Envy, Mono Bar, Dream Club, Kongo Bar, El Presidente,Gingers, Fresh, Level, The Nine, Ego, De Lite, The Eve, Czekolada i masa innych. W ostatnim czasie najbardziej związany jest z warszawskimi klubami Capitol i Platinium.

2008 rok to dalszy rozwój na stołecznej scenie muzycznej a najlepszy impreza zanotowana w tym roku to występ na brazylijskiej plaży w mieście Barra De Lagoa.

Od 2010 współpraca z ekipą Snow show przyniosła mu również możliwość prezentowania swojego podejścia do muzyki w różnych zimowych miejscówkach i tak ma już za sobą wielokrotne występy m.in. we Włoszech, Austrii czy Francji.

Zaufały mu i chętnie prowadzą z nim współprace takie światowe firmy jak: Samsung, Johnny Walker, Swarovski, Volvo, Pepsi czy Dulux.

Począwszy od 2011 roku rozpoczął owocna współpraca z "The Entourage - Warsaw" i po krolewskim mianowaniu oraz pasowanie na Rezydenta wraz z poczatkiem 2012 roku został współtworcą oraz host-em dlugo planowanego cyklu "Warsaw Royal", który to cykl zaistniał na arenie klubowej Warszawy i z zawrotna predkoscia gromadzi rzesze fanow.

Od 2012 w Ekipie Wielkie Joł.
Crash Override, 28 lat
mężczyzna, Aleksandrów Kujawski