Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

wizytówka - Crucial Conflict

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Belo z grupy Do or Die pracuje nad swoim solowym debiutem, pomimo planowanego procesu, w związku z oskarzeniem o morderstwo, którego początek planowany jest w tym samym miesiacu co premiera albumu.

Na albumie "The Truth" gościnnie pojawią się Ric Jilla, Crucial Conflict, Malik Yuself, The Outlawz i inni. Pierwszy solowy album członka D or Die zostanie wydany w barwach The Legion Records.

"Wybrałem taki tytuł ponieważ chciałem wyrazić swój pogląd na wiele spraw, o których nie mogłem mówić na albumach Do or Die," wyjaśnił Belo. "Chciałem dotknąć tematów bardzo szczerych, stąd tytuł 'The Truth'. Nigdy wcześniej nie miałem okazji dotknąć swojej duchowej sfery. Wielu ludzi nie zna tej części mojej osobowości ponieważ słyszą mnie jak rapuje gładko i na luzie. Zrobiłem dużo rzeczy na ulicy, ale ludzie nie wiedzą przez co musiałem przejść w życiu."

Pomimo pracy nad solowym albumem, Belo przechodzi przez ciężki okres w życiu. Premiera "The Truth" zaplanowana jest na 17 października, zaledwie 2 tygodnie po procesie Belo (oficjalnie Darnella Smitha) w związku z oskarżeniem o zastrzelenie Raynarda Pinkstona w 2002 roku.

Pierwszym singiel z albumu będzie "So Exclusive" z udziałem Johnny P i producentem The Legendary Traxster, który wcześniej produkował singiel "Po Pimp". W utworze Belo rapuje, że posiada kobietę na wyłączność.

Jak na ironię, wybranka życia rapera, Felicia Hamilton trafiła ostatnio na czołówki gazet w związku z jej własnymi problemami z wymiarem sprawiedliwości. Jest oskarżona o komunikowanie się ze świadkami i utrudnianie śledztwa, poprzez oferowanie łapówek dla świadków w procesie Smith'a, w zamian za korzystne zeznania lub absencję podczas rozpraw.

Po rozmowie z przedstawicielem, Belo odmówił udzielenia komentarza w sprawie problemów prawnych Hamilton.
anonim
Autor: Matexoro   Link do posta
15:26:54, 23-08-06
1

anonim
Autor: bbbbbbbbbbb   Link do posta
15:34:23, 23-08-06
-------------------------------------------------------------------------======= =============================================

anonim
Autor: Belo CTG crew   Link do posta
19:34:42, 23-08-06
Żeby nie było że jestem podróba :) Ja mam ksywe Belo od urodzenia, wtedy nawet nie wiedziałem że jest taki czarnuch jak Belo :D

mejjjroooo
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:37:42, 23-08-06
hehehe a nawet jeśli ktos tak pomysli, ze jestes podróba, to cos sie zmieni????? chyba najwazniejsze jest to ze ty wiesz ze nikogo nie podrabiasz a nie ze taki (na przykład ja) cie zjedzie za cos co jest nieprawda. to ja raczej bym wyszedł za głupiego lamusa. Wiecej luzu. Pozdro

anonim
Autor: Belo CTG crew   Link do posta
23:55:58, 23-08-06
To do Mejjjroooo: Heheh luzu mam wystarczająco dużo ;) Sprawdź numer: http://hip-hop.pl/forum/projector.php?forum=4&thread=11563453396587 / dziś napisane dziś nagrane - sprawdz to ziomus :) Jutro wrzucamy nowy - duzo lepszy numer :)

mejjjroooo
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
05:33:59, 24-08-06
sprawdze na bank, Podro

anonim
Autor: Sebcio   Link do posta
13:58:59, 24-08-06
Belo ze świętokrzyskiego?

redakcja
Temat został zamknięty, nie można do niego dodawać wypowiedzi.