Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Flare, 1990,2000 parę pytań

O B-boy'ingu

Jak w tytule. Piszcie o wszystkim związanym z Tańcem.

Lista forów | Nowy temat | Szukaj | Pomoc | Moje wiadomości

Chcesz dodać komentarz? Zobacz:

Flare, 1990,2000 parę pytań
Loveflare - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:47:57, 06-11-16
Siemanko!:) zacznę od tego, że chciałbym nauczyć się thomas flare, bazę siłową zdecydowanie mam pod bboying bo półtora roku ćwiczyłem street workout ale kurcze próbuję to flare naprawdę często a nie mogę zrobić nawet jednego koła.. jakoś tak nie mogę wyrzucić tyłka do góry tzn jakoś tak za nisko nogę wyrzucam, ale jest to taki nienaturalny ruch, jak wybiję ją w górę to zaraz mi opada, macie jakieś rady odnośnie nauki flare? albo naprawdę dobry tutorial jakiś? oglądałem ten od kiksu ale jakoś wydaje mi się wybrakowany.. przechylacie się jakoś bardziej w tył przy wyrzucaniu nogi? 

Kolejne pytanie odnośnie 1990 i 2000.. co łatwiejsze? bo nie wiem od czego zacząć.. Nie chce opanowywać wszystkich power moves, tylko te które mnie interesują... Baza siłowa no jest bo jestem w stanie wykonać L sita czy ludzką flagę na drabinkach, ze 30 podciągnięć i 20 pompek w staniu na rękach

Dodam tylko że mam 185 cm wzrostu i 90 kg wagi, ale nie jestem oblany tłuszczem tylko umięśniony .. Ile wam zajęło opanowanie wyżej wymienionych elementów? trenowaliście codziennie? i jak z rozciąganiem?
RONNIE JAMES AFERA - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
19:22:18, 08-11-16
WEŹ SIĘ KURWA LEPIEJ ZA BALET, ZA PIĘĆ LAT BREJK DENSE BĘDZIE SIE W SKANSENACH TAŃCZYŁO
Dołączył do nas 2007-03-02 - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
15:56:14, 23-11-16
cześć
MECHANICZNA OWCA - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
16:33:28, 30-12-16
TRENUJE CODZIENNIE OD 10 LAT I DALEJ NIE UMIEM FLARE ALE UMIEM 1990 A 2000 TO JUŻ WOGOLE LAJTOWO

redakcja
Temat został zamknięty, nie można do niego dodawać wypowiedzi.
Hip-Hop.pl © 2000-2018 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies