Connect with us

Rap Newsy

Mamy „Halucynacje”

Published

on

Takiego połączenia sił właśnie potrzebowaliśmy! Z jednej strony delikatny, ale jednocześnie zadziorny głos Sandry Czuraj. Z drugiej natomiast niesamowicie hipnotyzująca nawijka Floral Bugsa. W ten sposób powstał ich wspólny kawałek – Halucynajce!

Sandrę Czuraj kojarzyć możecie z niedawno wypuszczonym singlem Samotność, który nagrała wspólnie z raperem obim. Tym razem młoda artystka również postawiła na kolaborację! W utworze Halucynacje dołączył do niej Floral Bugs.

Nowy kawałek opowiada o tym, że życie składa się z różnych etapów, raz lepszych, a raz gorszych. Mimo wszystko takie momenty bardzo mocno działają na nas psychicznie. Często podświadomie wiemy, że wszystko będzie dobrze, lecz czasami może towarzyszyć nam strach przed nowym.

Wpadamy wtedy w pewnego rodzaju trans i mamy mylne halucynacje, które mogą nas hamować w dalszym działaniu. Sens słów napisanych przez Sandrę i Floral Bugsa uzupełnia także specjalnie skomponowana muzyka, za którą odpowiada Loyd. Przesłuchajcie utwór i obejrzyjcie specjalnie nakręcony teledysk!

Continue Reading