button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

dział podziemie

 • Echo Miasta - Nowy Dzień - klip inne rap graffiti breakdance
  Echo Miasta to projekt muzyczny powstały z inicjatywy dwóch krakowskich Mc's - Erha i Machajusa. Erha to pasjonat klasycznego rapu, brzmienia winyli i książek. Ten kolekcjoner płyt postanowił odnaleźć muzyczną, nową ziemię. Machajus z kolei to miłośnik wszelakich brzmień, które da się zaśpiewać i niosą za sobą melodie, od reggae począwszy na heavy metalu kończąc.
 • Mitsonix#1 - #DEMONY (Street Video) inne rap graffiti breakdance Mitsonix#1 - #DEMONY (Street Video)
  Zapraszamy do obejrzenia pierwszego Street Video pt. Mitsonix#1 - #DEMONY. Jest to pierwszy klip promujący Ep Lost Music. Lost czyli zagubiona, samotna muzyka. Jak uważa sam autor, wszystkie numery składają się z wewnętrznych przeżyć, walki z demonami, walki z samym sobą i odzwierciedlają ten obraz w słowach i na bicie. Klimatyczna podróż w nieznane.
 • Cinol Emustyle / Adei Lhp - Zapamiętaj (Remix) - video inne rap graffiti breakdance Cinol Emustyle / Adei Lhp - Zapamiętaj (Remix) - video
  EMUSTYLE Rec. oraz Truecats z dumą prezentują klip do utworu "Zapamiętaj". Video i montaż to dzieło AV Films. Numer w oryginalnej wersji znajduje się na płycie Cinol Emustyle pt. "LIFE IS BRUTAL". Remix został wyprodukowany przez Adei Lhp.
 • Hyziu x Bogu - Biją Ze Mną Piony inne rap graffiti breakdance Hyziu x Bogu - Biją Ze Mną Piony
  Biją ze mną piony to kolejny teledysk promujący niedawno wypuszczoną płytę Hyziu x Bogu - PEWUERY. Na bicie udzielił się Stendhal Syndrome z Opola. Koncepcja oraz pierwsza wersja numeru powstała jeszcze w 2008 roku, jednakże nigdy nie ujrzała światła dziennego. Dziś, po gruntownych zmianach (od tekstu po bit), możecie oglądać owoc pracy szczecińskich raperów. Za oprawę graficzną odpowiedzialna jest ekipa A1Videos.
 • Guzior "W.SAMO.SERCE" singiel z mixtapeu "ylloM" inne rap graffiti breakdance Guzior "W.SAMO.SERCE" singiel z mixtapeu "ylloM"
  "W.SAMO.SERCE" to najnowszy singiel z nadchodzącego mixtape'u Guziora pt. "ylloM", który ukaże się jako nielegal nakładem wytwórni QueQuality. Utwór został wyprodukowany przez Wezyra.
 • 22house - Miejskich Ulic Rytm - klip inne rap graffiti breakdance 22house - Miejskich Ulic Rytm - klip
  Prezentujemy "Miejskich ulic rytm" grupy 22house, której członkowie po ładnych paru latach ponownie spotkali się w rodzinnym Szczecinku. Z okazji tego spotkania narodziła się koncepcja nagrania całego albumu. 22house to grupa, która istnieje od 2003 roku. Nazwa zespołu wzięła się od adresu miejsca w którym zawsze były realizowane nagrania.
 • Antone ft. KaCeZet - Latający Cyrk - klip inne rap graffiti breakdance Antone ft. KaCeZet - Latający Cyrk - klip
  Numer "Latający cyrk" jest drugą częścią projektu "Live Video Story" i ma promować nowy krążek Antone "Latający cyrk". Płyta ujrzy światło dzienne jesienią 2015 r. W poprzednim one shocie pt. "Superlatywy w fikcji", wrocławski raper nawinął na żywo z kwartetem smyczkowym. W "Latającym Cyrku" beat również został odegrany przez muzyków w czasie rzeczywistym. Następnym ruchem promocyjnym albumu "Latający cyrk" będzie teledysk m.in z Afu-Rą.
 • Kato | MVZR"'Z krwi i kośc" - singiel inne rap graffiti breakdance Kato | MVZR"'Z krwi i kośc" - singiel
  Zapraszam do odsłuchania ostatniego singla pt. "Z krwi i kości" z płyty "Uśmiech Syzyfa" duetu Kato | MVZR. Za produkcję utworu odpowiada MVZR. Czego możemy spodziewać się po materiale? Gorzkich przemyśleń Kato, które kapitalnie komponują się z minimalistycznymi podkładami MVZRa.
 • NA RAZ S02E05# Kamil P.R.J "Retrospekcje" (prod. SlayerMan) inne rap graffiti breakdance NA RAZ S02E05# Kamil P.R.J "Retrospekcje" (prod. SlayerMan)
  W piątym odcinku Na Raz wystąpił reprezentant Bieszczad, a dokładnie Ustrzyk Dolnych, Kamil P.R.J, który obecnie przebywa na wyspach. Muzykę do utworu "Retrospekcje" wyprodukował Slayerman, zapraszamy do sprawdzenia video.
 • Mumin - Intro - teledysk inne rap graffiti breakdance Mumin - Intro - teledysk
  Ukazało się nowe video od Mumina pt. ''Intro''. Jest to zapowiedź płyty pt. ''Więcej Niż Nic'' której premiera zaplanowana jest na 09.06.2015.
Hip-Hop.pl © 2000-2015 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies