button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

dział podziemie

 • Silver "Wyższy Stan Świadomości" inne rap graffiti breakdance
  Silver przedstawia singiel "Wyższy Stan Świadomości" z nadchodzącego mixtapeu. Skrecze "Dj Cent".
 • Rojs ft. Bogu Bogdan "Dziki Zachód" teledysk inne rap graffiti breakdance Rojs ft. Bogu Bogdan "Dziki Zachód" teledysk
  Zapraszam do sprawdzenia trzeciego klipu z płyty Rojs "Part-Time-Rap". Utwór zatytułowany jest "Dziki Zachód", gościnnie udzielił się Młody Wilk Bogu Bogdan, za cuty odpowiada Dj Soina, mix zrobił Paweł "Dukato" Czaczkowski - 323 studio, a za muzykę odpowiedzialny jest niezawodny Nick L.
 • Karina "Pozornie Niepozorna" inne rap graffiti breakdance Karina "Pozornie Niepozorna"
  Karina - była członkini składu Kojarz Całą Prawdę (KCP), który swoją działalność zakończył 15 grudnia 2013 roku. Po 5 latach działalności w tym właśnie składzie postanowiła nagrać debiutancką płytę "Pozornie Niepozorna" i pokazać się również z innej strony. Płyta ta jest pełna kontrastów, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.
 • Pierwszy klip z albumu Folku "Tylko Na Tyle Cię Stać?" inne rap graffiti breakdance Pierwszy klip z albumu Folku "Tylko Na Tyle Cię Stać?"
  "Tylko na tyle cię stać?". Taki tytuł nosi nadchodząca płyta Folka, do której dziś chcielibyśmy zaprezentować pierwsze street video.  Muzyką do numeru jak i na całej płycie zajął się Folku. Klip został zrealizowany przez Juhacina, do kawałka, który otwiera zawartość płyty.
 • SmooGu ft. Kimbo & Taz "Życiem Kręci Adrenalina" inne rap graffiti breakdance SmooGu ft. Kimbo & Taz "Życiem Kręci Adrenalina"
  Z dumą prezentujemy najnowszy klip SmooGu do utworu "Życiem Kręci Adrenalina", o tematyce uliczno-sportowej. Utwór jest dedykowany wszystkim, którym w żyłach płynie zamiast krwi adrenalina, wszystkim sportowcom oraz charakternym ludziom, którzy mimo trudów, wytrwale dążą do realizacji wyznaczonych celów.
 • Królik "Single/Składanka" - mp3 albumy rap graffiti breakdance Królik "Single/Składanka" - mp3
  Kilka kolejnych kawałków od Królika. Posłuchajcie.
Hip-Hop.pl © 2000-2014 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies