button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

dział podziemie

 • "Góral" nawija po "Śląsku..." inne rap graffiti breakdance
  ADiEU pochodzący z górskich terenów naszego kraju podjął się czegoś nadzwyczajnego. "Góral" pomimo tego, iż Górale i Ślązacy to od dawien dawna dwa zwaśnione rody, nawinął po "Śląsku" kawałek Sztigara. Czy tym razem góral - ADiEU, dogada się ze ślązakiem - Sztigarem, czy też posypią się "amynty, przeklyństwa, skomlynia i wrzaski" ? O tym zapewne dowiecie się wkrótce...
 • Koło Fortuny: okładka, tracklista, garść informacj inne rap graffiti breakdance
  Duet, znany jako Blins x Furman, natychmiast po odprowadzeniu podatku od marzeń rozpoczęli prace nad swoją drugą płytą długogrającą. W konsekwencji otrzymujemy Koło Fortuny, które to nie jest w żadnym przypadku hołdem dla kultowego już programu telewizyjnego. Sprawdzaj więc łącza 2 sierpnia 2015 r.
 • ESIPE - Świat trzasków winylowych płyt (feat. Alfred) inne rap graffiti breakdance ESIPE - Świat trzasków winylowych płyt (feat. Alfred)
  W hołdzie muzyce, jej fizycznej postaci i czasom, w których rapu nie szukało się na facebooku i youtubie. Dj Emace bez Serato, prosto z wosku! Singiel promujący "S!" - materiał dostępny tylko w wersji fizycznej, za darmo, w skejtszopie w twoim mieście!
 • WTR - Opuść koszmar - klip inne rap graffiti breakdance WTR - Opuść koszmar - klip
  "Przeszedłeś drogę swego życia zupełnie sam, widziałeś wiele, a wciąż myślisz - niewiele mam. Pytań tak wiele, odpowiedzi totalnie brak i prosisz Boga, aby zesłał Ci jakiś znak." Przedstawiamy najnowszy klip WTR'a, zrealizowany do kawałka, wyprodukowanego przez MSB pt. "Opuść koszmar". Teledysk promuje ostatnią płytę rapera "Wyznanie Prawdy". Klip realizowany na terenie miasta Bydgoszcz.
 • Naser - Psychoragga inne rap graffiti breakdance Naser - Psychoragga
  Naser "Psychoragga" to klip do tytułowego numeru z nadchodzącego debiutu rapera. Krążek ukaże się w sprzedaży we wrześniu 2015 nakładem Epsilon Rec. Bit wyprodukował Geezy Beatz a klip stworzyła ekipa M.L. Filmz.
Hip-Hop.pl © 2000-2015 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies