button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

dział podziemie

 • Ciuki, Pasek, Tęgi (CTPakt) - Jaraj Się Szpikiem inne rap graffiti breakdance
  CTPakt - to trzy osobowa ekipa zaprzyjaźnionych mc, których połączyła pasja do muzyki. Aktualnie każdy pracuję nad swoim solowym materiałem, a od czasu do czasu wypuszczają jakieś wolne numery pod szyldem CTPakt. Ciuki pochodzi z Bochni natomiast Tęgi oraz Pasek pochodzą z miejscowości o nazwie Uszew.
 • MORPH - Karawan (prod. Termal) - klip inne rap graffiti breakdance
  MORPH przedstawia swój najnowszy klip, nakręcony do kawałka "Karawan". Produkcja Termal.
 • OZi BDG - Dobry Człowiek - teledysk inne rap graffiti breakdance OZi BDG - Dobry Człowiek - teledysk
  OZi BDG przedstawia klip do kawałka "Dobry Człowiek" pochodzącego z płyty "Replay Mixtape". Za realizacje i montaż odpowiedzialny jest Raptularz Video.
 • "Instant Kocioł" mixtape od Sabota i BC Gangsteppaz inne rap graffiti breakdance "Instant Kocioł" mixtape od Sabota i BC Gangsteppaz
  "Instant Kocioł" kontynuacja mixtapu "Istny Kocioł" autorstwa Sabot (Wysokilot) & BC Gangsteppaz. "Instant Kocioł" to 8 premierowych numerów serwowanych w 30 minutowym miksie przygotowanym przez BC.
 • Jendras & Tony - My nie z tych (Prod. Jendrasbeats) inne rap graffiti breakdance Jendras & Tony - My nie z tych (Prod. Jendrasbeats)
  Sprawdźcie drugi singiel z płyty Jendrasa i Tonego pt. "My nie z tych". Produkcją zajął się Jendras. Płytę "Jendas&Tony - Eter 2015" można zamówić pisząc na adres zamawiam.eter@gmail.com.
 • Kaczi - Moje Miasto - Official Video (Ayo Remix) inne rap graffiti breakdance Kaczi - Moje Miasto - Official Video (Ayo Remix)
  Kaczi czyli wrocławski raper wraz z wytwórnia muzyczna Street Money Records prezentuje pierwszy singiel #MOJEMIASTO, do nadchodzącego mixtape'u #LETNIAK. Materiał ukaże się na początku września, a oscylował będzie w letnich klimatach tj. imprezki, imprezki, imprezki.
Hip-Hop.pl © 2000-2015 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies