button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

dział podziemie

 • RSK Reprezentant "Nim Nastanie Świt" - Posłuchaj albumu inne rap graffiti breakdance
  RSK Reprezentant "Nim Nastanie Świt" - solowa płyta rapera ze Środy Wlkp. - jedna koncepcja na cały album, od zmierzchu, aż po świt. Każdy track to inna godzina z nocy, do której zabiera nas artysta przez poszczególne godziny. Na krążku usłyszymy również gości, których zaproszono na projekt: Patrycja Heigenbarth, Mazur, Tytuł, Dj Cider, Dj Mixair. Za produkcję ponoszą odpowiedzialność: Ground, FeRu, Fen, The d-Woo, Dj Witass, Sokollo.
 • Snajper "Wróg u bram" odsłuch płyty inne rap graffiti breakdance Snajper "Wróg u bram" odsłuch płyty
  Zapraszamy do zapoznania się z albumem "Wróg u bram" czyli pierwszy solowy projekt Snajpera i jednocześnie pierwsza płyta wydana nakładem Good Shil Label. Album składa się z 13 utworów, głównie w konwencji bragga. Za produkcję bitów odpowiadają głównie Donatan i iMight, a także Kudel, Japa oraz Pece. Gościnnie można usłyszeć na niej przedstawicieli krakowskiej sceny, m.in. Grema (Shoom), Dahille, Hakima, Klebana i wielu innych.
 • Mroku "Łowca demonów" - Posłuchaj epki inne rap graffiti breakdance Mroku "Łowca demonów" - Posłuchaj epki
  Po intrygujących i klimatycznych "Bajkach Robotów" wielkimi krokami zbliża się kolejny pełnoprawny, długogrający album członka koszalińskiego kolektywu Bla-Bla. Nim jednak przyjdzie nam zapoznać się z krążkiem "W drodze do domu", jako przedsmak Mroku udostępnił darmową epkę zatytułowaną "Łowca Demonów". Ten minialbum to pięć tracków nagranych na bitach Ostrego.
 • Remi / Samer (Endorfina) "Świeży materiał" klip inne rap graffiti breakdance Remi / Samer (Endorfina) "Świeży materiał" klip
  Remi (Sosnowiec - Tilburg NL) // Samer (Racibórz - Liverpool) to reaktywacja kolaboracji z 2004 roku pod właściwą nazwą "Endorfina". "Świeży materiał" to z kolei drugi singiel z nadchodzącej płyty duetu, który wyprodukował śląski producent DiNO. Za teledysk odpowiada Adrian Kawa z Distort Media.
 • Magazyn VAIB - 05(09) / Wakacje 2014 inne rap graffiti breakdance Magazyn VAIB - 05(09) / Wakacje 2014
  Przedstawiamy wakacyjny numer jedynego w Polsce (!) magazynu hip-hopowego "VAIB". Znajdziecie w nim mnóstwo nowości, recenzji, felietonów, ciekawych wywiadów oraz zbiór najważniejszych wydarzeń. Specjalnie z okazji lata, VAIB przygotował dla Was przewodnik po hip-hopowych festiwalach. W numerze znajdziecie też wywiad z Sokołem i Marysią Starostą, Eldo, Spinachem, EgoTrue, PeeRZetem czy Teką. Na okładce znalazł się Tede, z którym magazyn przeprowadził bardzo długą rozmowę.
 • Ceha Joint "Plażing" klip z albumu "Start" inne rap graffiti breakdance Ceha Joint "Plażing" klip z albumu "Start"
  Prezentujemy pierwszy teledysk promujący album Ceha Joint "Start". Video zostało zrealizowane do wakacyjnego utworu "Plażing", który utrzymany jest w stylistyce hip-hop/reggae. Gościnnie w utworze wystąpił gitarzysta zespołu T.Love Janek "Jahlove" Pęczak. Za muzykę odpowiada Ollo Mothaship, skrecze zrobił DJ Gruzin, a beatbox to dzieło Andrzeja Kędzierawskiego. Za realizację klipu odpowiada ekipa R5 Films (reżyseria Darek Juraś)
Hip-Hop.pl © 2000-2014 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies