Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

dział podziemie

 • Majo GLC ft. ADR, Emilia Muciek "Sny" - premiera inne rap graffiti breakdance
  Przedstawiamy kolejny nowy numer od Majo GLC pt. "Sny", promujący jego nadchodzącą płytę pt. "Cztery pory roku". Premiera całego albumu już 28 listopada! Gościnnie udzielili się ADR oraz Emilia Muciek. Za produkcję odpowiada Steven, za grafikę Piona.
 • WMA - Do Dnia [Street Video] inne rap graffiti breakdance WMA - Do Dnia [Street Video]
  "Do Dnia" to kolejny singiel promujący nadchodzącą EP'kę WMA pt. "North Star", która ukaże się na początku 2016 roku. Obraz do numeru powstał spontanicznie.
 • Dumle - Wyjście z labiryntu - odsłuch albumu inne rap graffiti breakdance Dumle - Wyjście z labiryntu - odsłuch albumu
  Czwarty album w karierze Dumle właśnie ujrzał światło dzienne. "Wyjście z labiryntu" wypuszczone dzięki Bad Monkey Brand to kompozycja czternastu utworów, w których Dumle opisuje swoją rzeczywistość. Album inspirowany jest życiem i ogólną refleksją nad sprawami ważnymi dla artysty. Gościnnie na albumie m.in. Rakkaman (MaxFlo), Rover czy TMK aka Piekielny.
 • Jeden Front - Nie Zapomnij ft. Luiza Tatara inne rap graffiti breakdance Jeden Front - Nie Zapomnij ft. Luiza Tatara
  Prezentujemy kolejny singiel promujący nowy album grupy Jeden Front - Czar Wspomnień. Gościnnie w kawałku Nie Zapomnij pojawiła się Luiza Tatara.
 • Nercotix - Znajdę Wyjście Feat. Dudek inne rap graffiti breakdance Nercotix - Znajdę Wyjście Feat. Dudek
  Pierwszy singiel składu NERCOTIX (Mrówa, Joter) z płyty "Na rozstaju dróg" z gościnnym udziałem Dudka. Produkcja - Dov Rohan. Za realizacją Video odpowiada ekipa Contrast Studio przy współpracy z Woodfly.
 • Ferdo - Razem dalej o krok - odsłuch albumu inne rap graffiti breakdance Ferdo - Razem dalej o krok - odsłuch albumu
  Zapraszamy do sprawdzenia najnowszego albumu Ferdo pt. "Razem dalej o krok - RDOK". Ferdo - raper z Istebnej, przyszedł na świat w 1993r. Swoją przygodę z muzyką zaczął w 2007r. W 2010r. wydał nielegal "Plaga". "RDOK" jest drugą płytą w jego karierze i na pewno nie ostatnią. Artysta ciągle się rozwija i nabiera świeżych pomysłów na następne kawałki.
 • Pickmay - Islam (BESTiariusz 2015) inne rap graffiti breakdance Pickmay - Islam (BESTiariusz 2015)
  Przedstawiamy drugi po Bazyliszku kawałek z mixtape'u BESTiariusz - Pickmaya. "Obserwując sytuacje na zachodzie stwierdziłem, że (metaforycznie) jedną z bestii w Bestiariuszu będzie ISLAM. Moje poglądy są takie, najpewniej nie trafię w gusta wszystkich, aczkolwiek uważam, że to zdrowe poglądy."
 • miloMailo - zapowiedź płyty inne rap graffiti breakdance miloMailo - zapowiedź płyty
  Wrocławski raper miloMailo zapowiada pracę nad drugą solową płytą.
 • mono.log - Azymut EP - odsłuch inne rap graffiti breakdance mono.log - Azymut EP - odsłuch
  Azymut EP - najkrócej planowany a zarazem najbardziej przemyślany album koncepcyjny jaki do tej pory udało się nam stworzyć. Powstawał upalnym latem 2015 roku. Płyta nie ma ukazywać konkretnego kierunku ani narzucać gotowych schematów myślenia. Nie klasyfikujemy jej jako albumu stricte hip-hopowego, choć można bez wątpienia doszukać się na niej wielu nawiązań do tej kultury...
 • Peepz / WCH.LXVN - Poza Zasięgiem [EP] - odsłuch inne rap graffiti breakdance Peepz / WCH.LXVN - Poza Zasięgiem [EP] - odsłuch
  Mamy 2015 rok a rap na dzień dzisiejszy zdaje się rozwijać jak nigdy dotąd, co z tym wymagania słuchacza są coraz większe. Duet Peepz x WCH.LXVN świadomi poprzeczki zawieszonej wysoko nad ziemią, prezentują EP "Poza zasięgiem", która w zamyśle ma poszerzyć horyzont odbiorcy chociaż o centymetr.
Hip-Hop.pl © 2000-2015 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies