button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

dział podziemie

 • Jahbestin - Walka - klip inne rap graffiti breakdance
  Zapraszamy do obejrzenia najnowszego teledysku od Zion Rec. Prezentowany klip nakręcony został do utworu - Walka - grupy Jahbestin, z albumu Dziki Wjazd. Produkcja Webster.
 • Big Up Crew (ft. VNM, Mops Bebsky) - Detox - konkurs na RMX inne rap graffiti breakdance Big Up Crew (ft. VNM, Mops Bebsky) - Detox - konkurs na RMX
  Zapraszamy wszystkich producentów do wzięcia udziału w konkursie na remix utworu "Detox" Big Up Crew. W utworze tym oprócz Emrata, Kordaza, Woy-tiego i Grubego Tony'ego udzielają się VNM, Mops Bebsky i Dj Pete. Zasady: Pobierz accapele utworu, a  po skomponowaniu remixu, wyślij go w jakości 256 kbps na adres kordaz@wp.pl. Na zgłoszenia czekamy do 31 stycznia. 1 lutego ogłoszone zostaną wyniki.
 • WuDoo Open MIC - The Truekings na żywo inne rap graffiti breakdance WuDoo Open MIC - The Truekings na żywo
  W pierwszej noworocznej audycji WuDoo, prowadzonej przez Joannę Tyszkiewicz, nie zabrakło reprezentantów młodej szczecińskiej wytwórni The Truekings Label. Rozpoczęli oni nowy cykl WuDoo Open MIC. O co chodzi? Raperzy wykonują na żywo swoje piosenki. Efekt można usłyszeć na antenie Radia Szczecin.
 • Hesik (Dwie Twarze, Ceha) - Jestę Raperę inne rap graffiti breakdance Hesik (Dwie Twarze, Ceha) - Jestę Raperę
  2na2 Studio prezentuje: Hesik - "Jestę Raperę". Autor włamuje się w głowy młodych (nie koniecznie wiekiem) raperów i przedstawia nam świat widziany ich oczyma. Czy na pewno tak to wszystko wygląda? Każdy niech sobie sam odpowie ile w prawdy jest w tym temacie.
 • BoKoTy: Robimy swoje, nie oglądamy się na innych artykuly rap graffiti breakdance BoKoTy: Robimy swoje, nie oglądamy się na innych
  BoKoTy, czyli Boro, Kotzi, Tytuz - to radomska ekipa rapowa, która powstała w 2012 roku. Wszyscy członkowie BoKoTów w radomskiej rap grze udzielali się na wiele lat przed powstaniem grupy, każdy z nich jest weteranem lokalnej sceny. Aktualnie Boro, Kotzi i Tytuz kończą pracę nad swoim legalnym debiutem, który ujrzy światło dzienne w I kwartale 2015. Zapraszam do lektury tego wywiadu i zapoznania się z BoKoTami.
Hip-Hop.pl © 2000-2015 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies