button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

dział podziemie

 • Kordaz/Woy-t - Jak buja (prod. Dj Pete) inne rap graffiti breakdance
  Big Up Crew ma przyjemność zaprezentować nowy utwór: Kordaz/ Woy-t - Jak buja. Za produkcje odpowiada Dj Pete. Kawałek leżał na dysku, ale dzisiaj puszczamy go w eter.
 • OZi BDG - Nie Zwariowałem ft. Azja (prod. Vixen) inne rap graffiti breakdance OZi BDG - Nie Zwariowałem ft. Azja (prod. Vixen)
  OZi BDG przedstawia najnowszy klip z albumu "Motywacje", którego premiera zaplanowana została na marzec br. W kawałku "Nie Zwariowałem" gościnnie pojawia się Azja, a produkcją zajął się Vixen.
 • DP Gang - Pan Prezydent feat. DJ eMBe, prod. ZamoT - klip inne rap graffiti breakdance DP Gang - Pan Prezydent feat. DJ eMBe, prod. ZamoT - klip
  Pan Prezydent jest pierwszym singlem zapowiadającym płytę DP Gangu. W utworze rapują Kapsel, Wyrwa, Jędras oraz EJO, gościnnie swoje skrecze dołożył również DJ eMBe. Za produkcje podkładu odpowiedzialny jest ZamoT. Klip został nakręcony w Holandii. Album ukaże się prawdopodobnie w maju tego roku.
 • Pszczyna - czyli 12 MC w jednym tracku inne rap graffiti breakdance Pszczyna - czyli 12 MC w jednym tracku
  Przedstawiamy pszczyński klip, w którym udział wzięło 12 lokalnych MC. Muzykę wyprodukował Hesik, skrecze ogarnął Lopez. Video zrealizowane zostało przez 2na2 Studio. Zapraszamy do sprawdzenia!
 • Pils - Ludzie się nie zmieniają - klip inne rap graffiti breakdance Pils - Ludzie się nie zmieniają - klip
  Prezentujemy najnowszy klip Pils nakręcony do kawałka pt. Ludzie się nie zmieniają. nagranie wyprodukował Oer Beatz (B.O.K). Produkcją teledysku zajęła się ekipa Cannybiz. Nagranie zrealizowano w studio Homerun.
 • Proforma - Mój dom - klip inne rap graffiti breakdance Proforma - Mój dom - klip
  "Mój dom" to drugi klip promujący nadchodzącą płytę krakowskiego składu Proforma, która ukaże się nakładem labelu Good Shit w pierwszej połowie 2015. Główną rolę odgrywają tu nakręcone z lotu ptaka ujęcia rodzinnego miasta chłopaków, przeplatające się z najważniejszymi dla nich osobami i miejscami.
Hip-Hop.pl © 2000-2015 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies