button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

dział podziemie

 • Hulit - Kac Morderca - klip inne rap graffiti breakdance
  Sprawdźcie klip do numeru "Kac morderca" Hulita (Alternatywa - Wariaty). Hulit działa w częstochowskim podziemiu od roku 1999, jest to jednak jego pierwszy klip, z niedawno wypuszczonej EP-ki Hulit&MTS - Mordecy ciszy. Produkcją na album zajął się również Częstochowianin MTS (Matis BSP CREW).
 • Phantom - Planeta (street mash-up) inne rap graffiti breakdance Phantom - Planeta (street mash-up)
  Max Wu aka Phantom to raper z Kowar reprezentujący HORNFLEX Crew. Utwór "Planeta" pochodzi z ep "Codex Gigas" i traktuje o rozwoju na wielu płaszczyznach człowieczeństwa. "Video Mash Up ma na celu unaocznić przemyślenia zawarte w tekście, które przeplatają się ze scenami z miasta, z którego pochodzę..."
 • Majo GLC - Mam Tak Samo - teledysk inne rap graffiti breakdance Majo GLC - Mam Tak Samo - teledysk
  Majo GLC (Gorsze Lepsze Chwile) - laureat "Pro Testu" po ostatnim Ep "Ku Słońcu" postanawia kolejny raz zaskoczyć słuchaczy następnym projektem jakim jest album "Cztery Pory Roku"Majo już wcześniej był znany z tego, że swoje poprzednie projekty nazywał w podobny sposób ("XII Miesięcy", "Tydzień").  Klip do numeru "Mam Tak Samo" jest już drugim singlem, promującym cały materiał.
 • City Flyerz (eSdeSkaj x Smif) - Ziemia obiecana inne rap graffiti breakdance City Flyerz (eSdeSkaj x Smif) - Ziemia obiecana
  City Flyerz ma zaszczyt zaprezentować najnowszy wideoklip do utworu "Ziemia obiecana", który zapowiada zbliżający się materiał. W utworze udzielają się eSdeskaj i Smif. Za montaż odpowiedzialna jest ekipa Quick Studio, natomiast mixem/masteringiem zajął się Jankes Plane Machine. Zapraszamy do obejrzenia.
Hip-Hop.pl © 2000-2015 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies