button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

dział podziemie

 • Królik "Single/Składanka" - mp3 albumy rap graffiti breakdance
  Kilka kolejnych kawałków od Królika. Posłuchajcie.
 • Bartas x Kari "Rejs" ft. Hyziu (prod. JDRS) inne rap graffiti breakdance Bartas x Kari "Rejs" ft. Hyziu (prod. JDRS)
  Dwójka młodych mc reprezentujących szczeciński underground. Na swoim koncie mają już solowe materiały i nie tylko. Nadszedł czas żeby połączyć siły i stworzyć wspólny projekt - "Raporty". Tematyka jest prosta - zapis wydarzeń, doświadczeń z ich życia a także zwrócenie uwagi na to co się dzieje na polskiej scenie rapowej...
 • RSK Reprezentant "Nim Nastanie Świt" - Posłuchaj albumu inne rap graffiti breakdance RSK Reprezentant "Nim Nastanie Świt" - Posłuchaj albumu
  RSK Reprezentant "Nim Nastanie Świt" - solowa płyta rapera ze Środy Wlkp. - jedna koncepcja na cały album, od zmierzchu, aż po świt. Każdy track to inna godzina z nocy, do której zabiera nas artysta przez poszczególne godziny. Na krążku usłyszymy również gości, których zaproszono na projekt: Patrycja Heigenbarth, Mazur, Tytuł, Dj Cider, Dj Mixair. Za produkcję ponoszą odpowiedzialność: Ground, FeRu, Fen, The d-Woo, Dj Witass, Sokollo.
 • Mroku "Łowca demonów" - Posłuchaj epki inne rap graffiti breakdance Mroku "Łowca demonów" - Posłuchaj epki
  Po intrygujących i klimatycznych "Bajkach Robotów" wielkimi krokami zbliża się kolejny pełnoprawny, długogrający album członka koszalińskiego kolektywu Bla-Bla. Nim jednak przyjdzie nam zapoznać się z krążkiem "W drodze do domu", jako przedsmak Mroku udostępnił darmową epkę zatytułowaną "Łowca Demonów". Ten minialbum to pięć tracków nagranych na bitach Ostrego.
 • Ceha Joint "Plażing" klip z albumu "Start" inne rap graffiti breakdance Ceha Joint "Plażing" klip z albumu "Start"
  Prezentujemy pierwszy teledysk promujący album Ceha Joint "Start". Video zostało zrealizowane do wakacyjnego utworu "Plażing", który utrzymany jest w stylistyce hip-hop/reggae. Gościnnie w utworze wystąpił gitarzysta zespołu T.Love Janek "Jahlove" Pęczak. Za muzykę odpowiada Ollo Mothaship, skrecze zrobił DJ Gruzin, a beatbox to dzieło Andrzeja Kędzierawskiego. Za realizację klipu odpowiada ekipa R5 Films (reżyseria Darek Juraś)
Hip-Hop.pl © 2000-2014 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies