button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

dział podziemie

 • PJK- Styloowa - klip inne rap graffiti breakdance
  Zapraszamy do obejrzenia najnowszego materiału filmowego ze stajni "RWS records WWA". "Styloowa" to utwór, który znajdzie się na nadchodzącym wielkimi krokami mixtapie hrubieszowskiego rapera PJK. Kawałek szczególnie trafi do odbiorcy interesującego się modą i lubiącego wyróżniać się w tłumie oryginalnym dobraniem garderoby.
 • Burda Klika "Bunt" (prod. NWS) Video Mashup inne rap graffiti breakdance Burda Klika "Bunt" (prod. NWS) Video Mashup
  Burda Klika prezentuje drugi singiel z nadchodzącej płyty. "Bunt" jest dynamicznym obrazem przedstawionym w formie mashup'a. To odpowiedź na tło wydarzeń historycznych, szeregu okoliczności i uwarunkowań. Numer wyraża sprzeciw, a zarazem budzi zjednoczenie. Za produkcję video odpowiedzialny jest  Masariko Video Films.
 • Zachwiana wiara McAdamsa inne rap graffiti breakdance Zachwiana wiara McAdamsa
  W sieci ukazał się drugi singiel autorstwa McAdamsa reprezentanta grupy ReFresh Nagrania. Utwór pochodzi z nadchodzącego EP pt. "Śladami Chaosu". "Wiara" to liryczna podróż przez ciemny umysł w poszukiwaniu odrobiny wiary. Za niezwykle ciężką warstwę muzyczną odpowiada grupa ReFresh.
 • Opał/Phonic - Zakład - klip z albumu Oko inne rap graffiti breakdance Opał/Phonic - Zakład - klip z albumu Oko
  Brain Dead Familia prezentuje drugi klip promujący album Opał'a i Phonic'a pt. Oko. Tym razem chłopaki postanowili pokazać się z nieco spokojniejszej strony... Za realizację teledysku do kawałka pt. "Zakład" odpowiada Obraflex Studio. Album ukaże się wiosną tego roku nakładem BDF.
 • Fioł - Awokado #Newschool (O.T.T.N.S 2015) inne rap graffiti breakdance Fioł - Awokado #Newschool (O.T.T.N.S 2015)
  Awokado to pierwszy singiel Fioła, promujący moja nadchodzącą EP - O.T.T.N.S (Oldschol, Trap, Trueschool, Newschool, Street).
 • Czasin - Każdy za siebie (Cuty Avens) - klip inne rap graffiti breakdance Czasin - Każdy za siebie (Cuty Avens) - klip
  Zion Studio przedstawia najnowszy klip Czasina, nakręcony do kawałka zatytułowanego "Każdy za siebie". Produkcją utworu zajął się sam Czasin, cuty dograł Avens. Posłuchajcie.
Hip-Hop.pl © 2000-2015 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies