button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

dział podziemie

 • Miejskie Fascynacje / CS - Mówią bloki (Prod. WOWO) inne rap graffiti breakdance
  Ciemna Strefa prezentuje najnowszy klip ekipy Miejskie Fascynacje, nakręcony do kawałka pod tytułem "Mówią bloki". Bit wyprodukował WOWO. Realizacja klipu - Sonar CS VIDEOS.
 • Jahbestin & Püdelsi "Wstań i Walcz" klip z "DM 3" inne rap graffiti breakdance Jahbestin & Püdelsi "Wstań i Walcz" klip z "DM 3"
  Drużyna Mistrzów oraz ZION Records mają przyjemność przedstawić wspólny teledysk Jahbestin oraz zespołu Püdelsi nakręcony do utworu "Wstań i walcz", który promuje nadchodzący album "Drużyna Mistrzów 3".
 • Morten - Mieliśmy być feat. Finu - klip inne rap graffiti breakdance Morten - Mieliśmy być feat. Finu - klip
  Z wielką przyjemnością Master Frame prezentuje nowy teledysk z nadchodzącej płyty Mortena, która będzie nosić nazwę "Charakter do walki". W kawałku "Mieliśmy być" gościnnie wystąpił FINU (Dym KNF).
 • Leniwe Głowy - Łapka w dół (Prod. SWR) inne rap graffiti breakdance Leniwe Głowy - Łapka w dół (Prod. SWR)
  Leniwe Głowy wraz z SWR'em przygotowali kolejny wspólny kawałek z nadchodzącego mikstejpu "SEXTAPE". Tym razem jest to muzyczna podróż do lat 90-tych. Utwór i teledysk powstały w ciągu dwóch dni pracy w studio. Wszystko odbyło się spontanicznie - bez większego planowania. Czysta energia twórcza. Zapraszamy do oglądania.
 • WMA - Kroniki Lasów - singiel z Straight From The Dust inne rap graffiti breakdance WMA - Kroniki Lasów - singiel z Straight From The Dust
  Straight From The Dust to płyta, która powstawała na przełomie dwóch lat 2013-2015. Płyta jest swoistym powrotem do lat 90' złotej ery hip-hop'u, produkcją na całej płycie zajął się WMA, zaś oprawą graficzną Part. Na albumie możemy usłyszeć trzy gościnne zwrotki od Placo, Maks'a i PI, który zadebiutował razem z Vixenem na kawałku "Skąd wiesz, że nie śpisz".
 • Odgłosy Miasta - Da się! - odsłuch albumu inne rap graffiti breakdance Odgłosy Miasta - Da się! - odsłuch albumu
  Wszystkie kawałki z najnowszej płyty lubelskiego składu są już dostępne na oficjalnym kanale Pro Rec. Ogólnopolska premiera albumu Odgłosów Miasta - 11 kwietnia. Jak zapowiadają Arson oraz Lukas, materiał to spora dawka świeżego lubelskiego rapu.
 • Ryba x Dek - Jestem na tak - klip inne rap graffiti breakdance Ryba x Dek - Jestem na tak - klip
  Jestem na tak to najnowszy klip Ryby nakręcony do kawałka, w którym gościnnie wystąpił Deka.
Hip-Hop.pl © 2000-2015 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies