button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

dział podziemie

  • Rudi WWK - Człowiek orkiestra  albumy rap graffiti breakdance
    Zapraszamy do sprawdzenia najnowszego album Rudi WWK zatytułowanego "Człowiek orkiestra". Na płytę składa się dziesięć premierowych nagrań plus jeden bonus track. Gościnnie na krążku pojawili się Dj Who?list, Dj Prox. Mix i mastering: Oer (B.O.K).
  • Kordaz/Woy-t feat. Głośny - Jak palmy w Long Beach inne rap graffiti breakdance Kordaz/Woy-t feat. Głośny - Jak palmy w Long Beach
    Za oknem coraz mniej sprzyjająca aura. Nieubłagalnie zbliża się do nas szarość, a słoneczne dni będą jedynie wspomnieniem. Kordaz i Woy-t z ekipy Big Up Crew przy wsparciu Głośnego i Dj'a Pete'a mają dla Was coś co zamieni każdy panujący klimat w lato, śnieg w słońce, a smutek w radość. Zapraszamy do odsłuchu!
  • Cinol Emustyle - 90' LATA - Klip inne rap graffiti breakdance Cinol Emustyle - 90' LATA - Klip
    Emustyle Records prezentuje klip do utworu "90' Lata". Video promuje nadchodzący album Cinol Emustyle "Life Is Brutal". Produkcją numeru zajął się WuErbe, a skrecze dograł Dj Danek. Obraz został zrealizowany przez Distort Media Adrian Kawa. Płyta "Life Is Brutal" ukaże się w piątek 13-go 2015 roku, nakładem "Emustyle Records". Preorder albumu ruszy na początku roku.
Hip-Hop.pl © 2000-2014 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies