button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

dział podziemie

 • Kontratak Projekt - Defrost - klip inne rap graffiti breakdance
  Kontratak Projekt ma przyjemność przedstawić klip do kawałka "Defrost". Jest to drugi klip po "Cały hajs", który wyszedł spod szyldu Kontratak Projekt. Za produkcję muzyczną odpowiedzialny jest Item / montaż klipu Jackobss. Wokale został nagrane w Kontratak Studio, a mix/mastering wykonali Jackobss oraz Item.
 • Błaszczu - Zombi (Mirosław Kirszensztejn) inne rap graffiti breakdance Błaszczu - Zombi (Mirosław Kirszensztejn)
  Teledysk do utworu "Zombi" powstał na podstawie wiersza autorstwa Mirosława Kirszensztejna. Celem jest pomoc 4-letniemu Bartkowi ciepiącemu na autyzm oraz ukazanie niecodziennej konwencji w postaci rapowej interpretacji utworu wierszowanego. Bit - Pewny, brzmienie - Czarny Hi-Fi.
 • Mamen Arkanoid "Świniopasa" zwycięski remix inne rap graffiti breakdance Mamen Arkanoid "Świniopasa" zwycięski remix
  Na wstępie ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy nadesłali swoje remixy Świniopasa za tak duże zainteresowanie, poświęcony czas i energię! Z dumą również informujemy, że każdy projekt był na bardzo wysokim poziomie i bił się o zwycięstwo do ostatniej chwili!
 • Ths Klika Suja & Drops DRS - Praski Styl - klip inne rap graffiti breakdance Ths Klika Suja & Drops DRS - Praski Styl - klip
  Ths Klika Suja & Drops DRS przedstawiają tytułowy teledysk z albumu "Praski Styl". Jest to drugi po "To koleżko jest osiedle" klip promujący płytę, której premiera zaplanowana została na wiosnę przyszłego roku. Warstwa muzyczna: DJ Shadow. Produkcja teledysku: Slangvideo Aneta Karczmarczyk, Anna Jankowska, Dawid Hoa Manh.
 • Pelek - Bezsenność (prod. Krowa) - klip inne rap graffiti breakdance Pelek - Bezsenność (prod. Krowa) - klip
  Przedstawiamy kolejny klip Pelka ze zbliżającej się płyty. Teledysk nakręcony został do utworu - Bezsenność. Produkcja Krowa.
 • Korbel - Z cienia (prod. D.N.A) inne rap graffiti breakdance Korbel - Z cienia (prod. D.N.A)
  Prezentujemy najnowszy utwór Korbel "Z Cienia" wyprodukowany przez DNA. Nagranie pochodzi z nadchodzącego albumu "Tak to widzę" rapera pochodzącego z Rzeszowa, znanego między innymi z gościnnej zwrotki do klipu "Dysproporcje" autorstwa Pils.
 • Shimsky & Zelo PTP - Wzgórza Chwały (prod. Johnny Beats) inne rap graffiti breakdance Shimsky & Zelo PTP - Wzgórza Chwały (prod. Johnny Beats)
  Posłuchajcie nagrania: Shimsky & Zelo PTP - Wzgórza Chwały (prod. Johnny Beats)
 • Parys - Dźwięki Życia - klip inne rap graffiti breakdance Parys - Dźwięki Życia - klip
  PyonierSudio REC przy współpracy z Hip-Hop.pl prezentują - Dźwięki Życia. Jest to pierwszy z zaplanowanych 14 solowych kawałków Parysa, które ukażą się na jego pierwszym solowym albumie - Nie Uciekam Od Sprawiedliwości. Kolejne tracki będą na bieżąco udostępniane w różnej formie na kanale Parys CzystyStylTV z uwagi na luźny charakter solowego albumu.
 • Rapowe koszulki w Skate-Europe.com inne rap graffiti breakdance Rapowe koszulki w Skate-Europe.com
  Ichiban Clothing to brytyjska marka streetwearowa. Ichiban pomysły czerpie garściami z Hip-Hopu i klimatów ulicy. Raperzy, koszykarze, zabawne grafiki nawiązujące do miejskiego stylu życia... Zobaczcie nową kolekcję koszulek z wizerunkami: 2 Paca, Notoriousa czy Ice Cube w skate-europe.com.
Hip-Hop.pl © 2000-2014 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies