Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl »

Reklama w Portalu Hip-Hop.pl

Cennik reklam

Poniżej prezentujemy cennik reklam wraz z formatami reklam oraz ich opisami. Wymienione poniżej produkty reklamowe pozwalają na przeprowadzenie kampanii zgodnie z oczekiwaniami z uwzględnieniem różnych budżetów reklamowych. Chętnie pomożemy Państwu dobrać odpowiednie połączenie produktów reklamowych, do Państwa potrzeb i oczekiwań. Wszystkie prezentowane ceny, są cenami netto i aby otrzymać cenę brutto należy doliczyć do nich 23% VAT. Jeżeli pomimo przedstawionych informacji, macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

Reklama na stronie www.Hip-Hop.pl:
Reklama typu IAB Full Banner o wymiarze 468x60 "IAB Full Banner" (banner 468x60px) - reklama prostokątna, umieszczana w górnej części serwisu, wybierana losowo, na każdej z podstron, o wymiarach 468x60. Reklama serwowana przez adServer, dostęp do statystyk wyświetleń i kliknięć. Format GIF lub SWF.
 • 14 dni - 250,00 zł
 • 1 miesiąc - 450,00 zł
 • 2 miesiące - 800,00 zł
 • 3 miesiące - 1 100,00 zł
Reklama typu Mega-Billboard o wymiarze 888x100px Mega-Billboard (ogromny banner 888x100px) - reklama prostokątna, umieszczona ponad pierwszą stroną Portalu i każdą stroną Forum, wyświetlana na stałe (bez rotacji) - gwarantuje ogromną skuteczność i dotarcie praktycznie do wszystkich odwiedzających.
 • 7 dni - 500,00 zł
 • 14 dni - 750,00 zł
 • 30 dni - 1 200,00 zł
Reklama typu IAB Medium Rectangle o wymiarze 300x250 "IAB Medium Rectangle" (button 300x250px) - reklama prostokątna, wybierana losowo, umieszczona w prawej części strony głównej Portalu o wymiarach 300x250px. Grafika serwowana przez adServer, dostęp do statystyk wyświetleń i kliknięć. Reklamę tą charakteryzuje bardzo wysoki CTR, zalecamy ją szczególnie do promocji imprez.
 • 7 dni - 250 zł
 • 14 dni - 450 zł
 • 1 miesiąc - 800 zł

Zasady i wymagania techniczne reklam

 1. Ilekroć mowa jest o:
  1. grafice, wymagane jest dostarczenie:
   1. animacji w formacie SWF (nie może zawierać dźwięków odtwarzanych przez cały czas np. muzyki, nie może samoczynnie otwierać dodatkowych okien lub wykonywać akcji utrudniających nawigację). Jeżeli chcesz, aby reklama pełniła rolę odnośnika do Twojej strony, musisz wbudować link w SWF. Nasz adServer dokonuje podmiany linka na licznik kliknięć, ale tylko pod warunkiem, że link znajduje się wewnątrz animacji.
   2. grafiki statycznej PNG, GIF lub JPG,
   3. animacji GIF
   4. plik nie może ważyć więcej niż 35kB
  2. tekście, wymagane jest dostarczenie tekstu w formacie TXT, DOC lub RTF zawierającego tekst złożony zgodnie z zasadami pisowni polskiej, zawierający polskie znaki narodowe,
  3. stronie HTML, wymagane jest dostarczenie kodu HTML strony wraz z wszystkim grafikami lub dostarczenie tekstu oraz zdjęć (obsługa Portalu samodzielnie składa dostarczone materiały w stronę internetową).
 2. Jeżeli reklama wybierana jest losowo oznacza to, że reklama losowana jest z puli wszystkich reklam.
 3. Reklamę można dostarczyć w postaci plików wysłanych e-mailem.
 4. Reklama musi zostać wykupiona minimum 3 dni przed wyznaczoną datą uruchomienia. Jeżeli reklama wykupiona jest na miesiące, za koniec miesiąca przyjmuje się taki sam dzień porządkowy w miesiącu następnym. Reklama może wystartować w dowolnym dniu miesiąca, bez utraty ilości dni w miesiącu.
 5. Projekcja reklamy uruchamiana jest dopiero po dokonaniu pełnej zapłaty w kwocie brutto, po odjęciu rabatów. Po dokonaniu wpłaty, w tym samym dniu wystawiana jest faktura VAT, która przesyłana jest pocztą na wskazany adres (zobacz procedurę zamawiania reklamy).
 6. Nie będą zamieszczane reklamy, które:
  1. Reklamują lub zawierają treści sprzeczne z prawem.
  2. W jakikolwiek sposób naruszają wytyczne techniczne. W przypadku naruszenia w/w zasad po uruchomieniu reklamy, Redakcja zastrzega sobie prawo do zdjęcia reklamy z emisji, bez zwrotu pieniędzy.
 7. W przypadku wyczerpania możliwości reklamowych Portalu (zbyt wielu klientów jednocześnie) zaproponowany zostanie alternatywny termin emisji lub inna forma reklamy.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Hip-Hop.pl © 2000-2018 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies