Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl »

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

FAQ

FAQ to skrót od angielskich słów Frequently Asked Questions, czyli Często Zadawane Pytania. Nasze FAQ to zbiór najczęściej zadawanych nam przez Was pytań.

Pytania staraliśmy się pogrupować w działy. Będziemy się starali tutaj umieszczać odpowiedzi na pytania, abyśmy nie musieli powtarzać ich miliony razy. Po kliknięciu na pytanie uzyskasz odpowiedź.

Jeżeli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie to wyślij je nam pocztą.

Robię koncert, jak go wypromować?

 

Promocja koncertów w Hip-Hop.pl:

Zapraszamy wszystkich promotorów, organizatorów, producentów, managerów... do promowania swoich produkcji poprzez Hip-Hop.pl. Hip-Hop.pl jest świetnym miejscem aby promować koncerty lub inne wydarzenia masowe. Strona Hip-Hop.pl jest obecnie największą produkcją Hip-Hop'ową w internecie. Przez promocję wydarzeń rozumiemy:

- Umieszczenie wyczerpującej informacji wraz z newsem na pierwszej stronie Hip-Hop.pl w dziale 'Kalendarium imprez', z możliwością stałej aktualizacji.

- Umieszczenie buttona "Sprawdź te balangę" na lewej stronie menu. Button ten jest wyświetlany na każdej podstronie Hip-Hop.pl. Oczywiście button jest odnośnikiem do strony o koncercie

- Zamieszczenia banneru na górze strony

- Umieszczenie biografii, informacji, wywiadu o artyście w bazie wykonawców Hip-Hop.pl.

- Udostępnienie systemu sprzedaży i rezerwacji biletów. System ten pozwala także na wysłanie dowolnej ilości informacji przez organizatora do osób, które zamówiły bilet. Przed koncertem organizator otrzymuje alfabetycznie posortowany spis osób, które zamówiły bilet.

- Udostępnienie systemu do zorganizowania konkursu biletowego

- Zamieszczenie jingla lub wideo zapowiedzi.

UWAGA. Część z powyższych opcji jest możliwa tylko w przypadku objęcia przez Hip-Hop.pl patronatu medialnego nad daną imprezą.

Reasumując - Hip-Hop.pl to największe medium reklamowe w polskim i wschodnioeuropejskim Hip-Hop'ie. Nasza skuteczność, tradycja i profesjonalizm świadczą dodatkowo na naszą korzyść. Reklama na Hip-Hop.pl może być porównywana z reklamą we wszystkich gazetach papierowych i plakatach razem wziętych. Dodatkowo Hip-Hop.pl to także świetna okazja aby przybliżyć wykonawcę.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani promowaniem swojego koncertu poprzez Hip-Hop.pl to proszę napisać do nas na adres: redakcja@hip-hop.pl

Pozostałe pytania z działu: Patronowanie imprez i płyt


Pokaż wszystkie działy FAQ
Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies