Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl »

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

FAQ

FAQ to skrót od angielskich słów Frequently Asked Questions, czyli Często Zadawane Pytania. Nasze FAQ to zbiór najczęściej zadawanych nam przez Was pytań.

Pytania staraliśmy się pogrupować w działy. Będziemy się starali tutaj umieszczać odpowiedzi na pytania, abyśmy nie musieli powtarzać ich miliony razy. Po kliknięciu na pytanie uzyskasz odpowiedź.

Jeżeli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie to wyślij je nam pocztą.

Jak zgłosić wypowiedź do usunięcia?

 

Wszyscy zalogowani czytelnicy Forum mają możliwość zgłoszenia wypowiedzi, które ich zdaniem naruszają Regulamin Forum lub są sprzeczne z tematem Forum.

Zgłoszenia dokonuje się klikając na małej ikonce kosza obok wypowiedzi i wprowadzając uzasadnienie, dlaczego dany wpis ma zostać usunięty. Jeżeli takiej ikonki brak przy wypowiedzi, oznacza to że ktoś już zgłosił tą wypowiedź lub uzyskała ona naszą aprobatę i nie została usunięta.

Jeżeli zgłosisz pierwszy wpis w danym temacie oznacza to zgłoszenie całego Wątku do usunięcia. Jeżeli zdecydujemy się na jego usunięcie - oznaczać to będzie także wykasowanie wszystkich wypowiedzi z danego wątku.

Zgłaszanie poprawnych wypowiedzi może spowodować zablokowanie Twojego konta.

Możesz też zgłosić dany post lub temat do moderacji wysyłając do niego link w postaci prywatnej wiadomości do redakcji portalu lub na maila na redakcja@hip-hop.pl.

Zgłoszenia rozpatrywane będą tylko na prośbę zgłaszającego i po dokładnym wskazaniu przez niego posta lub/i tematu.

Pozostałe pytania z działu: Forum


Pokaż wszystkie działy FAQ
Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies