Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl »

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

FAQ

FAQ to skrót od angielskich słów Frequently Asked Questions, czyli Często Zadawane Pytania. Nasze FAQ to zbiór najczęściej zadawanych nam przez Was pytań.

Pytania staraliśmy się pogrupować w działy. Będziemy się starali tutaj umieszczać odpowiedzi na pytania, abyśmy nie musieli powtarzać ich miliony razy. Po kliknięciu na pytanie uzyskasz odpowiedź.

Jeżeli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie to wyślij je nam pocztą.

Kiedy zostaną mi naliczone Punkty Hip-Hop.pl?

 

To, kiedy dostaniesz punkty, zależy od materiału, który nam przesłałeś. Inaczej naliczane są punkty za zdjęcia w galeriach, inaczej za newsy i jeszcze inaczej za artykuły.

Punkty za newsy dostaniesz po archiwizacji newsa. Zwykle newsy są aktywne na naszym portalu od 7 do 10 dni i potem trafiają do archiwum (ciekawe newsy i ważne imprezy są zwykle archiwizowane) albo są kasowane (wtedy nie naliczamy punktów). Wyjątkiem mogą być newsy o imprezach, które będą zarchiwizowane dzień po imprezie lub newsy o premierach (płyt, książek, filmów itp.), które mogą być archiwizowane na przykład w dzień premiery. W tych przypadkach czas, kiedy news jest aktywny może być dłuższy niż 7 - 10 dni.

W przypadku punktów za zdjęcia dodane do galerii zostaną one naliczone miesiąc po dodaniu zdjęcia.

Artykuły zatwierdzamy kilka razy w tygodniu i też kilka razy tygodniowo dokonujemy wypłat za nie. Tak więc punkty trafią na Twoje konto najpóźniej w ciągu 7 dni od dnia dodania artykułu.

Pozostałe pytania z działu: Punkty Hip-Hop.pl


Pokaż wszystkie działy FAQ
Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies