Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl »

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

FAQ

FAQ to skrót od angielskich słów Frequently Asked Questions, czyli Często Zadawane Pytania. Nasze FAQ to zbiór najczęściej zadawanych nam przez Was pytań.

Pytania staraliśmy się pogrupować w działy. Będziemy się starali tutaj umieszczać odpowiedzi na pytania, abyśmy nie musieli powtarzać ich miliony razy. Po kliknięciu na pytanie uzyskasz odpowiedź.

Jeżeli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie to wyślij je nam pocztą.

Chciałem przeczytać pobrane ze strony elektroniczne wydanie Magazyny Hip-Hop.pl, ale nie potrafię go otworzyć.

 

Elektroniczne dokumenty, takie jak chociażby Magazyn Hip-Hop.pl, e-zniny czy oświadczenie (o udzieleniu licencji dla Hip-Hop.pl na publikację muzyki, video, tekstu lub zdjęć) zapisane są w formacie PDF.

PDF (Portable Document Format) jest formatem plików służącym do prezentacji, przenoszenia i drukowania treści tekstowo-graficznych, stworzonym i promowanym przez firmę Adobe Systems. Do przeglądania PDF'ów służy bezpłatny program Adobe - Acrobat Reader.

Objętość programu Acrobat Reader to ok 20 MB, posiada on status freeware. Najnowszą wersję programu znajdziesz pod tym linkiem.

Jeżeli wskazany program nie otwiera poprawnie pliku, to być może powstały błędy przy pobieraniu go z sieci. Należy zatem sprawdzić i porównać rozmiary pliku lub spróbować go pobrać jeszcze raz. Jeżeli problem nadal będzie występował, to prosimy o kontakt na adres redakcja@hip-hop.pl.

Pozostałe pytania z działu: Tools - darmowe i przydatne programy


Pokaż wszystkie działy FAQ
Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies