Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl »

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

FAQ

FAQ to skrót od angielskich słów Frequently Asked Questions, czyli Często Zadawane Pytania. Nasze FAQ to zbiór najczęściej zadawanych nam przez Was pytań.

Pytania staraliśmy się pogrupować w działy. Będziemy się starali tutaj umieszczać odpowiedzi na pytania, abyśmy nie musieli powtarzać ich miliony razy. Po kliknięciu na pytanie uzyskasz odpowiedź.

Jeżeli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie to wyślij je nam pocztą.

Wygrałem w konkursie, jak mogę odebrać nagrodę?

 

Na Hip-Hop.pl przeprowadzane są dwa rodzaje konkursów. Są to konkursy w których do wygrania są: płyty lub bilety na imprezy.

Konkursy płytowe organizowane są przez Redakcję Portalu, a nagrody wysyłane są pocztą, chyba że otrzymasz maila z innymi instrukcjami.

Konkursy biletowe przeprowadzają sami organizatorzy imprez. To oni ustalają pulę biletów i pytanie konkursowe. Oni również przeprowadzają losowanie zwycięzców. Organizator ma obowiązek poinformowanie drogą mailową w jaki sposób bilety są do odebrania. Jeżeli z jakiejś przyczyny nie otrzymałeś takiego maila, wejdź na stronę z informacją o danej imprezie, kliknij ikonkę 'Info' i tam jest mail do organizatora. Z pewnością uzyskasz wszelkie informacje właśnie pod tym adresem.

Pozostałe pytania z działu: Konkursy


Pokaż wszystkie działy FAQ
Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies