Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Najnowszy album Gedza:

O Muzyce Rap i Hip-Hop

Piszcie tutaj o tym co związane jest bezpośrednio z muzyką rap i Hip-Hop. O koncertach, wykonawcach, imprezach, płytach.

Uwaga: Usuwane będą tematy i posty które obrażają i wyśmiewają wykonawców i ich fanów oraz takie które choć dotyczą muzyki nie są merytoryczną dyskusją i nie niosą ze sobą żadnej wartości. Dowiedz się więcej o zasadach korzystania z forum O Muzyce Rap i Hip-Hop.

Lista forów | Nowy temat | Szukaj | Pomoc | Moje wiadomości

Chcesz dodać komentarz? Zobacz:

Najnowszy album Gedza:
Redakcja - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:18:50, 10-09-19
Na stronie Hip-Hop.pl pojawiła się ankieta o pytaniu: Najnowszy album Gedza:
Jaranko
- Nie siada
- Nie obchodzi mnie to

Co o tym myślisz?
Służba Ochrony Kolei - Rap Graffiti Breakdance Hip-Hop.pl
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:41:04, 10-09-19
OŁJEJOR ZIOOOM ZNASZ SKŁAD GIB GIB GIB GIBON TERAZ PATRZ JAK JA ROBIE TO ZIOOMM JOŁ JOŁ OGLĄDASZ TO A POTEM TO COFAJ WIESZ KTO SIEDZIAŁ NA TYCH SOFACH ELDOKA ŚWIROWAŁ TUTAJ FILIZOFA NA SZCZĘSCIE DZISIAJ JA ZAJMUJE JEGO MIEJSCE WCZORAJ PIŁEM Z EJSEM WU DLATEGO Z KACEM PRZYJECHAŁEM TU I MOJE KRU TAM JEST DIDŹEJ JOTAENEMAERIO TAM JEST BORIKSON ZE SKŁADU GIB GIBON ZAPAMIĘTAJ TO ZAPISZ SOBIE NA KARTCE JOŁ ZNASZ SIĘ NA TYM ŻARCIE JOŁ ŻARCIE NAJLEPSZE WPIEPSZAM DLATEGO MÓJ BEBRZDYM CIE ROZPIEPSZA JOŁ HEHEEH SZALONY STYL FIODORA KTÓRY TONIE W METAFORACH ILOŚĆ SPORA ILOŚĆ WIELKA ZAWSZE WSPOMINAM DOBRZE O MYCH ZIOMBELKACH I O BORIKSONA <CHRZĄK> ELKA NIE WSPOMNE TEGO IMIENIA POZDROWIENIA DLA TYCH CO TUTAJ BYLI DLA WŁODIEGIO I WIENIA I DLA PELSONA WPROST OD GIB GIB GIB GIBONA PRZY MIKROFONACH JOŁ CAŁY CZAS FRISTAJLUJE DZISIAJ PIERWSZY DZIEŃ PATRZYSZ PIERWSZY DZIEŃ FRISTAJLUJE NIE NASTUKAFSZY ZNACZY W MOJEJ ŻYLE NIE BYŁO GANDZI ZASTRZYK UUUUUU GIB GIBON SKŁAD JEST CAŁY CZAS TUUU <SMETNE JOŁ> ZIOM TAK NAPRAWDE NIE PRZEJMUJE SIĘ TYMI FRISTAJLAMI SIEDZE CAŁY CZAS Z MOIMI ZIOM ZIOMBELKAMI ONI SIEDZA Z NAMI SA TAM ZA NAMI ZNASZ SIĘ DOBRZE Z TYMI PANAMI JOŁ ONI ZNAJĄ SIĘ Z PANIAMI RÓŻNYMI ZAWSZE NA KONCERTACH JEŹDZIMY Z NIMI JOŁ TAK TO CZYNI SKŁAD GIB GIB GIBON KTÓRY JEST BARDZO WYLUZOWANY ZIOOOMMM
anonim
Autor: SNSNSNNSNSNNSNSN   Link do posta
01:43:14, 17-09-19
WYPIERDALAJ. KTO TO W OGÓLE JEST I CZYM SIE ZAJMUJE TEN JEBANY CWEL

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host zostanie zalogowany . Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.

Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies