Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl »

Wygraj "Hip-Hop Monsters" - konkurs - konkurs

Wygraj "Hip-Hop Monsters" - konkurs, alkopoligamia.com, Tede, Snoop Dogg aka Snoop Lion, Busta Rhymes, Outkast ( Dre & Big Boy), Pono, Cypress Hill, Kaliber 44, Eve, WWO, Coolio, 50 Cent, Molesta Ewenement, Numer Raz, Pharrell Williams, Ten Typ Mes, Beastie Boys, Abradab, Warszafski Deszcz/Trzyha, Raekwon, Lil' Kim, Fugees, Kool G Rap, A Tribe Called Quest, Sokół, Małolat, Clipse, Sokół & Pono (TPWC), HiFi Banda, Nicki Minaj, Drake, konkurs, rap Hip-Hop

Info
Info
Regulamin konkursów organizowanych przez portal Hip-Hop.pl

 1. Udział w konkursach organizowanych na portalu Hip-Hop.pl jest dobrowolny i bezpłatny.
 2. Zgłoszenie się do konkursu jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tego regulaminu. W konkursach mogą brać udział jedynie zarejestrowani użytkownicy.
 3. Odpowiedzi przyjmowane są tylko i wyłącznie przez formularz wskazany przez Hip-Hop.pl. Odpowiedzi przesłane mailem, sms-em, wpisane na forum lub przesłane w inny sposób nie będą brane pod uwagę.
 4. Użytkownicy mogą edytować swoją odpowiedź, jeżeli stwierdzą, że wcześniej udzielili odpowiedź niepoprawną. Edycji dokonuje się tylko i wyłącznie przez formularz udzielania odpowiedzi.
 5. Podstawą do udziału w konkursie jest udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe oraz podanie swoich danych teleadresowych niezbędnych do kontaktu i ewentualnego przesłania nagrody. Dane te są zabezpieczone przed dostępem do nich osób niepowołanych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych.
 6. Zwycięzcy losowani są spośród osób, które udzieliły poprawną odpowiedź. Do osób, które wygrały konkurs wysyłany jest e-mail z informacją o wygranej oraz o sposobie dostarczenia nagrody.
 7. Informacja o nagrodzie oraz pula nagród jest podawana publicznie w czasie konkursu.
 8. W opisie konkursu zawsze jest podana data jego zakończenia. Po tym terminie odpowiedzi nie będą przyjmowane, a na stronie, na której prowadzony był konkurs pojawi się komunikat z poprawną odpowiedzią.
 9. Portal Hip-Hop.pl zastrzega sobie prawo do zmiany puli nagród oraz wcześniejszego zakończenia lub unieważnienia konkursu bez podania przyczyny.
 10. Dane pozyskane w drodze nadsyłania odpowiedzi na pytania konkursowe, są własnością Portalu Hip-Hop.pl.
 11. Portal Hip-Hop.pl nie ponosi odpowiedzialności za stan fizyczny nagrody dostarczonej do zwycięzcy przez firmy trzecie.
 12. Portal Hip-Hop.pl nie ponosi odpowiedzialności za wady nagrody, nie spowodowane działalnością Portalu Hip-Hop.pl, a wykryte w trakcie użytkowania nagrody i niemożliwe do wcześniejszego wykrycia.Info
Pytanie konkursowe:Polski krążek otwiera utwór "Nieśmiertelna Nawijka ZIP Składowa". Podaj tytuł płyty Pono, z której on pochodzi.
Odpowiedź brzmiała:"Hołd"
Rodzaj nagrody:"Hip-Hop Monsters"
Liczba nagród:3
Termin nadsyłania odpowiedzi upłynął dnia:2011-09-28
Zwycięzcy konkursu:Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranych przez email.
Hip-Hop.pl © 2000-2018 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies