Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Snoop Dogg kolejną gwiazdą Coke Live Music Festival 2012

zobacz też!
Filipek i Młody M dla "Pomaganie rąk nie brudzi", news, rap Hip-Hop
Sport, depresja i narkotyki czyli Filipek razem z ...
Nowa funkcja - Moja historia odtwarzania w TIDAL, news, rap Hip-Hop
Użytkownicy TIDAL zyskali dostęp do nowej funkcji,...
Hip-Hop Festiwal Szczecin 2020 - znamy datę, news, rap Hip-Hop
Druga edycja Hip-Hop Festiwalu odbędzie się 24 paź...
Małach feat. Shellerini, DJ Shoode - "Idę", news, rap Hip-Hop
Na trzy dni przed oficjalną premierą drugiej solow...
Młody Yerba z kolejnym singlem!, news, rap Hip-Hop
"Gorsze Sny" to singiel rozpoczynający sprzedaż pr...

Snoop Dogg kolejną gwiazdą Coke Live Music Festival 2012

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Snoop Dogg kolejną gwiazdą Coke Live Music Festival 2012, Snoop Dogg aka Snoop Lion, rap Hip-Hop

W kwietniu tego roku Snoop Dogg i jego długoletni przyjaciel i zarazem odkrywca talentu, Dr. Dre zamykali najsłynniejszy amerykański festiwal, czyli kalifornijską Coachellę. Koncert, o którym informowały media na całym świecie, z uwagi na użycie hologramu z nieżyjącym od piętnastu lat 2Pac'iem, stał się wydarzeniem nie tylko z powodu zastosowania nowoczesnej technologii, ale także, a może przede wszystkim, dlatego, że najważniejsze hiphopowe postaci Zachodniego Wybrzeża pokazały w jak świetnej są formie. Prym na scenie wiódł czterdziestoletni Snoop Dogg. Rapował wszystkie swoje legendarne kawałki, zapraszał gości, pełnił rolę konferansjera i znakomicie się bawił.

Jego świetne samopoczucie jest w pełni uzasadnione. Z ponad 15 milionami sprzedanych albumów Snoop od dwóch dekad plasuje się w czołówce amerykańskich raperów. Jego najsłynniejszym dziełem, do którego odwołują się hiphopowcy na całym świecie, cały czas pozostaje "Doggystyle", klasyka gangsta rapu wydana w 1993 roku. Liczbę gościnnych występów na płytach innych wykonawców może liczyć w setkach, a do batalionu swoich hitów, na które składają się m.in. "What's My Name?"; "Gin & Juice"; "Drop It Like It's Hot" i dziesiątki innych Snoop dołożył w ubiegłym roku wspólne nagranie z Wiz Khalifą, zatytułowane "Young, Wild & Free". Ciężko wskazać też innego tej klasy rapera, który może być headlinerem awangardowo-elektronicznego festiwalu, w rodzaju londyńskiego Bloc Festival. Za trzy tygodnie Snoop będzie tam największą gwiazdą obok Orbital i Steve'a Reicha!

Snopp nigdy nie odcina kuponów od swojej sławy, szukając zamiast tego nowych pomysłów na swoją muzykę. Niech za przykład posłuży ostatni studyjny album Snoop Dogga "Doggumentary". Wśród producentów tej płyty znalazł się zarówno Kanye West, młodziutki producent Lex Luger czy wokalista i muzyk zespołów Blur i Gorillaz, Damon Albarn. Z tym ostatnim Snoop miał zresztą okazję pracować kilka lat wcześniej, kiedy utwór z jego udziałem otwierał płytę "Plastic Beach", a później koncert w ramach trasy promującej wydawnictwo. Na ten rok zapowiedziana jest premiera kolejnej płyty rapera pt. "Reincarnated". Producentem materiału jest ponoć Diplo, a całość zmierza w kierunku klasycznego reggae.

Na poza muzyczną działalność Snoop Dogga składają się występy w filmach i serialach, prowadzi swój własny show w telewizji i radiu, ma własną linię ubrań, jest trenerem footballu i szefuje młodzieżowej lidze piłkarskiej. Cieszymy się, że w natłoku zajęć i planów związanych z nagraniem swojego dwunastego albumu znalazł czas na koncert w Polsce!

Dodajmy, że na tegorocznym festiwalu wystąpi także zespół The Roots.

Szczegóły: Coke Live Festiwal 2012

anonim
Autor: hghgdg   Link do posta
16:29:58, 18-06-12
http://allegro.pl/czapka-new-era-2-szt-7- full-cap-mass-stoprocent-i2420527371.html


http://allegro.pl/bluza-moro-nie-mass-ssg -nike-lrg-stoprocent-i2418446660.html

redakcja
Temat został zamknięty, nie można do niego dodawać wypowiedzi.