Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: , wiarygodność średnia
Dodane:
, O.S.T.R., Hades (HiFi Banda), rap Hip-Hop
"HAOS" to wspólna płyta O.S.T.R. i Hadesa. Studyjne spotkanie raperów nastąpiło przy okazji najnowszego singla POE. Emade wysłał ten sam bit Ostremu i Hadesowi, a oni zamiast wdać się w spór o pierwszeństwo, nagrali po prostu wspólny numer. Tak to się zaczęło...

O.S.T.R. to artysta, który właściwie nie musi już niczego udowadniać. Cieszy się respektem zarówno Michała Urbaniaka jak i zawodników rugby. Ten album to pierwszy przypadek rap-duetu w bogatej dyskografii artysty. Co ciekawe, jego kompan to nie osoba z bliskiego entourage, ale artysta, z którym wcześniej nie współpracował. Nagrywający dla wytwórni Prosto Hades to raper, który jeszcze nie doczekał się masowej popularności, ale wśród znawców tematu od dawna wskazywany jest na nową nadzieję polskiego rapu. To wspaniałe uczucie, gdy słyszy się spotkanie dwóch wybitnych raperów, nawzajem na siebie wpływających, a nie rywalizujących ze sobą. Wynik tej współpracy? Już 26 lutego w dobrych sklepach.

Surowe produkcje, w większości autorstwa Ostrego, wzbogacone zostały o "Killing Skills Touch", gdyż Ostry jest teraz stałym elementem tego kolektywu producenckiego. Światowa jakość, tak charakterystyczna dla stylu holenderskich mistrzów, zapewne ponownie spotka się z gorącym przyjęciem nad Wisłą. Na płycie znajdziecie też produkcje niejakiego Drumlinaz. Jeśli jesteś mało znanym producentem, a kilka Twoich rzeczy ląduje na albumie Ostrego i Hadesa, to wiadomo, że prezentujesz nietuzinkowy poziom. I tak właśnie jest.

Całość opatrzyli cutami DJ Haem i DJ Kebs, a koncepcyjną okładką zajął się SewerX.

1. INTRO HAOS
2. Rap na osiedlu
3. Czas dużych przemian
4. Psychologia tłumu
5. Ona czy ja
6. Mam dość
7. Bądź słuchaczem
8. Mniej więcej
9. Powstrzymać Cię
10. Wyżej
11. Sugar Haze
12. Stary Nowy Jork
13. Obsesja
14. Idealny Świat
15. Niewidzialni ludzie
16. Kolacja

Realizacja: Asfalt Studios & Bidi coś kręci, korekcja barwna: Stage 2. Produkcja: Killing Skills, cuts: DJ Haem & DJ Kebs, nagranie: eReM Studio, mix i mastering: Killing Skills Studio Amsterdam.

Dragi
Autor: Dragi   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:47:33, 24-02-13
CO ZA GÓWNO

BEKA Z SEDESA I KUNG FU PANDY, WJEBAŁ WAS HIPHOPOLOWIEC DONIU

I BEKA ZE SKRZYPKA POPULISTY NUDZIARZA, KTÓRY SIĘ SKOŃCZYŁ JAKIŚ CZAS TEMU

GÓWNO OBESRANE

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:00:53, 24-02-13
IDE POMAGAĆ AFRYCE PO TYM TRACKU. BEKA

KoneseRapu
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:36:03, 24-02-13
BEKA Z SEDESA HAHAHA, WĄSIK JAK U KURWA GIMBUSA HAHAHA

anonim
Autor: wyem   Link do posta
15:12:59, 24-02-13
I znowu rap o krytykowaniu wszystkiego, w tym tych którzy nie są jak oni. Pierwsze wersy Adasia i kurwa nie wytrzymałem. Przecież on kurwa mówi o samym sobie. To przecież on robi hajs na rapie i jest hipokrytą i to on miał x sesji do reklam massa. Nosz kurwa.

redakcja
Temat został zamknięty, nie można do niego dodawać wypowiedzi.