Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

2019-07-20 | Llloret de Mar | O.S.T.R., Otsochodzi i Sir Mich na Hip-Hop Art Camp

kontakt z organizatorem
Redakcja, 19 lat
zespół, Szczecin
zobacz też!
Miuosh x Jimek x Smolik x NOSPR, news, rap Hip-Hop
(Stadion Chorzów) - Miuosh x Jimek x Smolik x NOSPR
Miuosh, Jimek, Smolik oraz Narodowa Orkiestra Symf...
20
07.2019
Sobota, Hiszpania, Llloret de Mar , Llloret de Mar , godz. 08:00, Bez ograniczeń wiekowych, wiarygodność Patronat Hip-Hop.pl
O.S.T.R., Otsochodzi i Sir Mich na Hip-Hop Art Camp, rap Hip-Hop
Nowa odsłona hip- hopowych campów! Tym razem w dość niesztampowym miejscu- Llloret de Mar w Hiszpanii, z najlepszymi mistrzami muzycznej sceny hip- hopowej wraz z finałowym koncertem O.S.T.R. oraz Otsochodzi! W tym roku objęliśmy patronat nad Obozami, będzie sztos!

W tym roku Organizator MusicArtCamp proponuje dwa obozy w terminie 20-31 lipca 2019, do bardzo szerokiej grupy wiekowej (do 28 lat): Hip-HOP ART CAMP oraz Profesjonalny Obóz Hip- Hopowej Produkcji Muzycznej. Co w programie:

* PROFESJONALNY OBÓZ HIP- HOPOWEJ PRODUKCJI MUZYCZNEJ (16-21 lat oraz 21-28 lat) z mistrzem w tej dziedzinie: Sir Michem i jego ekipą. Program dedykowany jest tym, którzy już tworzą lub chcą nauczyć się tworzyć profesjonalną muzę, m.in: podstawy kompozycji i aranżacji, analiza brzmień i konstrukcji utworów, analiza torów wokalnych i instrumentalnych wybór mikrofonu i preampu, podstawy oprogramowania do produkcji muzyki, przegląd interfejsów audio, "żywe instrumenty" w produkcji muzycznej, sztuka miksu i masteringu, podstawy kompresji, korekcji, kreatywne zastosowanie efektów typu delay, reverb, zachowanie koherencji fazowej nagrań, strojenie wokali i instrumentów, tajniki autotune'a, wykorzystanie instrumentów VST ograniczenia systemu stereo, gramofony i ich zastosowanie w produkcji hip- hopu.

* HIP- HOP ART CAMP (13- 22 lat) - merytoryczny i rozrywkowy camp, gdzie odbędą się różne bloki warsztatowe takie jak: zajęcia z freestyle (zwycięzca WBW 2018), podstawy produkcji muzycznej (Sir Mich) i obsługi gramofonów (Dj Timon), tworzenie tekstów, praca z mikrofonem, ruch sceniczny i podstawy tańca hip- hopowego, media i social media w kulturze hip- hopu, praca z fotografem, budowanie wizerunku oraz wiele innych dodatkowych atrakcji towarzyszących mi.in bitwy freestyle.

Jeśli nie masz planów na wakacje? To będzie to dobra zajawka dla Ciebie. Turystyczna miejscówka, hotel z basenem, morze i najlepsi mistrzowie polskiej sceny HIP- HOPOWEJ na wyciągniecie ręki.

Chcesz zobaczyć szczegóły i zarezerwować miejsce? Kliknij
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-54-227-76-35.compute-1.amazonaws.com (54.227.76.35). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.

Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies