Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność Patronat Hip-Hop.pl
Dodane:
, Magazyn WuDoo - Radio Szczecin, rap Hip-Hop
Gościem dzisiejszego magazynu WuDoo92 będzie reprezentujący szczeciński duet PMM - Głowa,który bardzo szeroko podsumuje karierę Nipsey Hussle'a, a także połączymy się telefonicznie z Emesem Milliganem.

Autor niedawno wypuszczonego "YUSH." opowie o tym, dlaczego najnowsze wydawnictwo nie ukazało się spod szyldu QueQuality -"Nie do końca pasowałem do tej koncepcji QueQuality" - tłumaczy Emes."Moja droga prowadziła mnie zawsze gdzieś własnymi ścieżkami" - dodaje.

W rozmowie z Emesem wróciliśmy na chwilę do momentu współpracy Egotrue z Fandango Records,porozmawiamy m.in. o japońskich motywach w "YUSH." czy też dalszych planach wydawniczych. -"Będzie "Chapter 3" przy kolejnej płycie i to będzie zamknięcie trylogii" - zapowiada Milligan.

Prowadzący: Aśka 'Aha T' Tyszkiewicz
Gościnnie: Siwa, Głowa PMM, Emes Milligan.

Magazyn WuDoo reprezentuje polską scenę hip-hop/rap od samych jej początków. Ta audycja wypromowała wielu artystów w tym: VNMa, Zeusa czy Łonę. Była areną walk freestylowych, oraz potyczek przez "rap telefon". Aktualnie skupiamy się na cyklach "Open Mic", gdzie raperzy na żywo pokazują swoje możliwości i skille. Realizujemy wywiady "face to face" oraz te przez telefon. Na naszym kanale WuDooTV prezentujemy różne realizacje z tej legendarnej audycji, której rezydentką jest Aśka Tyszkiewicz. Audycja ma swoją premierę w każdy czwartek na antenie Radia Szczecin. Wśród hostujących pojawiają się Siwa, Sage oraz Jimmy.

Magazyn WuDoo emitowany jest w każdy czwartek (23:05-1:00) na antenie Polskiego Radia Szczecin lub WuDooTV.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-226-248-180.compute-1.amazonaws.com (3.226.248.180). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.