Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Właśnie ruszyła akcja Stronger By Movement, napędzana przez oficynę SBM.

O co chodzi? 
Posiadasz potencjał, umiejętności, masz swoje zajawki. Sprawdzasz się w tym, plus jarają cię efekty Twoich działań. Pokaż jak realizujesz je solo lub wraz ze swoją bandą.

Jak wygląda Twoja ekipa? Co razem robicie, jak spędzacie czas, jakie są Wasze miejscówki? 
POKAŻCIE jaki macie przelot na Wasze crew oraz jak działacie indywidualnie.Wystarczy, że między 7 czerwca a 7 lipca, zrobicie zdjęcie (najlepiej w ciuchach SBM 😎)lub nakręcicie klip na Instagram i:
❖ w opisie zdjęcia wyjaśnijcie w kilku słowach jak w ekipie realizujecie swoje zajawki,jak tworzycie swoją bandę, jak rozumiecie hasło Stronger By Movement;
❖ oznaczycie je #STRONGER BY MOVEMENT, @SBM_Esthetic;Spośród przesłanych zdjęć ekipa SBM wyłoni brygadę zwycięzców, którzy otrzymają:
❖ udział w sesji zdjęciowej nadchodzącej kolekcji SBM Esthetic;
❖ zaproszenie na koncert wybranego artysty SBM Label wraz z wbitką na backstage;
❖ możliwość wyboru produktu z kolekcji SBM FW 19/20, zanim ten trafi do sprzedaży;
❖ bon dla ekipy o wartości 1 500 zł na zakup produktów z SBMStore.pl.

SBM, wcześniej SB Maffija, urzeczywistnia historię, w której wspólne działanie pozwala stać się silniejszym. Solar z Białasem oraz swoją ekipą stworzyli więcej niż firmę, label i markę.Stworzyli Ruch przez wielkie "R". Ruch napędzany przez setki tysięcy słuchaczy.- Rap, gdyby nie my, inaczej by brzmiał - nawijał Solar w urodzinowym numerze"Białas", poświęconym swojemu kumplowi i wspólnikowi, a także ich długiej historii.Nie można mu zaprzeczyć.Teraz Wasza kolej. Pokażcie swoją ekipę.

To jednak nie wszystko. 29 czerwca, już od 13:00, na terenie warszawskiej Iskry pojawi się pop-up SBM SPACE. W przestrzeni oprócz klasycznego letniaka i plażowego klimatu realizowany będzie spot promujący flagowe hasło labelu Stronger By Movement. Wystarczy wpaść i pokazać swoje skillsy, by pojawić się w klipie.
STRONGER BY MOVEMENT.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-230-119-106.compute-1.amazonaws.com (3.230.119.106). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.