Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl ť

Oskar (PRO8L3M) i Magiera w To nie jest hip-hop. Rozmowy II

zobacz też!
Řezník udostępnia klip z nowej płyty, news, rap Hip-Hop
Czeski raper wrzucił do sieci teledysk do utworu "...
Juice Wrld zmarł w wieku 21. lat, news, rap Hip-Hop
Jak informuje TMZ zmarł Juice Wrld.Według ustaleń ...
Kacper HTA ft. Avi - "Martwi Poeci" - klip, news, rap Hip-Hop
Zapraszamy do obejrzenia nowego teledysku od Kacpr...
Videowywiad z Pihem dla PrzekoTV, news, rap Hip-Hop
Zapraszamy do obejrzenia nowego video wywiadu z ra...
Nowy numer z albumu Poundsa i Buckwilda, news, rap Hip-Hop
Do sieci trafił drugi numer ze wspólnego projektu ...

Oskar (PRO8L3M) i Magiera w To nie jest hip-hop. Rozmowy II

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność Patronat Hip-Hop.pl
Dodane:
Oskar (PRO8L3M) i Magiera w To nie jest hip-hop. Rozmowy II, rap Hip-Hop

Oskar (PRO8L3M) i Magiera pierwszymi ujawnionymi osobami w książce "To nie jest hip-hop. Rozmowy II"

Trzy tygodnie po starcie przedsprzedaży "To nie jest hip-hop. Rozmowy II" poznaliśmy pierwsze osoby, które udzieliły wywiadów na potrzeby publikacji. Autorzy ujawnili, że w książce znajdą się Oskar z duetu PRO8L3M oraz Magiera.

Oskar jest zjawiskowym raperem, autorem tekstów oraz współzałożycielem zespołu PRO8L3M. Na scenie pojawił się w 2008 roku, nagrywając w zespole Dobry Towar. Jest autorem sześciu oficjalnych wydawnictw, z których trzy pokryły się Platyną. W powszechnej opinii uważany za jednego z najbardziej utalentowanych tekściarzy w polskim rapie. "Dobrze nam się rozmawiało. Mam nadzieję, że będzie to odczuwalne" - mówi Oskar o swoich wrażeniach z wywiadu, który przeprowadził Bartek Strowski.

Magiera natomiast jest uznanym producentem muzycznym, kompozytorem i inżynierem dźwięku. Oficjalnie zadebiutował w 2000 roku. Jest współtwórcą m.in. słynnego duetu White House, w ramach którego wydał siedem albumów producenckich. Na swoim koncie ma współpracę z większością najpopularniejszych polskich raperów i wspólne płyty z Kalim, Małpą czy Peją. "Miło mi, że zostałem zaproszony do projektu, w którym jest tylu znamienitych gości" - opowiada Magiera na nagraniu promującym książkę. Autorem wywiadu jest również Bartek Strowski.
Kolejni rozmówcy, którzy wzięli udział w "To nie jest hip-hop. Rozmowy II", będą ujawniani pojedynczo w każdy wtorek i środę. Ostatnia osoba zostanie zaprezentowana 28 sierpnia. Autorzy książki zapewniają, że fani będą mile zaskoczeni nadchodzącymi ogłoszeniami.

Wydana równie atrakcyjnie jak pierwsza część kontynuacja książki jest dostępna w przedsprzedaży w różnych wariantach. Na stronie wydawnictwa No Dayz Off można zamówić zarówno samą książkę (lub wersję e-book), jak również limitowany ekskluzywny zestaw oraz obie publikacje w promocyjnej cenie. Należy podkreślić, że cena "To nie jest hip-hop. Rozmowy II" jest niższa niż w przypadku zeszłorocznego wydawnictwa.

Premiera książki zaplanowana jest na 27 września 2019 roku.

Przedsprzedaż

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-234-214-113.compute-1.amazonaws.com (3.234.214.113). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.

Hip-Hop.pl © 2000-2019 ? kontakt ? redakcja ? reklama ? materiały promocyjne ? FAQ, pomoc i zasady ? Polityka Cookies ?