Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

#PierwszySQUAD - cyfrowi Mistrzowie MyMusic!

zobacz też!
Buczer i Sobota w klipie "Złodziej", news, rap Hip-Hop
Zapraszamy do obejrzenia czwartego teledysku od Bu...
"Pada"- nowy singiel Otsochodzi, Otsochodzi, news, rap Hip-Hop
Asfalt Records publikuje nowy singiel Otsochodzi "...
Quebonafide "ROMANTYIC PSYCHO" - rozpiska trasy, Quebonafide, news, rap Hip-Hop
W nietypowy sposób Quebonafide podaje nam rozpiskę...
SVV przedstawia singiel "RSPKT", news, rap Hip-Hop
Czekaliście na kolejny singiel z nadchodzącego wyd...
Makłowicz i Wac Toja w jednym podcaście, news, rap Hip-Hop
Rozmowa Wac Toja n Matheo z Robertem Makłowiczem j...

#PierwszySQUAD - cyfrowi Mistrzowie MyMusic!

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
#PierwszySQUAD - cyfrowi Mistrzowie MyMusic!, rap Hip-Hop
Malik Montana to zdecydowanie rozgrywający MyMusic, mocny, solidny zawodnik, który każdy swój kawałek zamienia w hit, a kolaboracja z nim to jak otrzymanie perfekcyjnie wysuniętej piłki, która jest gotową okazją na mocną ścinę i punkt dla drużyny.

Tytuł atakującego należy natomiast do Mr. Polski. Gustujący w szampanie gracz, coraz częściej punktuje na własne konto, ale nic nie przebije tego, jak znakomicie radzi sobie z przyjęciem i celnym wykorzystaniem piłki zagranej przez Malika Montanę. Najlepszym efektem ich wspólnej akcji jest kawałek "Jagodzianki", który do tej pory na tablicy z punktami wykazuje ponad 4,5 mln odtworzeń i niemal pięć razy tyle wyświetleń. A to jeszcze nie koniec rozgrywki...

Za pozycje graczy środkowych w digitalowej drużynie MyMusic odpowiadają w równym stopniu Tymek oraz Young Igi. Mało jest zawodników o tak mocnej pozycji, jak ci dwaj. Blokowanie ataków przeciwnika oraz atak z pierwszego tempa to prawdziwy znak firmowy tych graczy, którzy stanowią solidny filar drużyny.

Piłkę energicznie przyjmuje Be Vis. Skupiony niczym surfer na fali, oczekuje na piłkę, aby w dobrym momencie wykorzystać szansę i uderzyć. Ten zawodnik dobrze wie jak wykonać atak z szóstej strefy.

I wtedy na boisko wchodzi chillwagon, cały na biało. To właśnie libero zespołu. Wyróżnia ich zupełnie świeże podejście do gry. Spójna współpraca chillwagonu sprawia, że grają jak jeden sprawny zawodnik, który z powodzeniem wzmacnia całą drużynę.

A Ty? Jaki masz swój #PierwszySQUAD?
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-206-194-161.compute-1.amazonaws.com (18.206.194.161). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.