Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, Pezet, rap Hip-Hop
Pezet prezentuje drugi teledysk zapowiadający "Muzykę Współczesną" i zaskakuje fanów oldschoolowym brzmieniem rodem z "Muzyki Klasycznej" czy "Muzyki Poważnej"!

Teledysk w reżyserii Andiamo. 

"Z mojej strony ten utwór to hołd dla starych czasów i starego hip-hopu, lat 90-tych, a co za tym idzie do całej mojej już praktycznie 20-letniej drogi. Często to była ścieżka po nowe życie, pełna upadków i wzlotów. Łatwo mieć 5 minut sławy, ciężej upadać, podnosić się i znów być mistrzem. Tak w kółko. Ja zawsze chciałem być najlepszy, mierzyłem wysoko i niejednokrotnie wątpiłem i napotykałem przeszkody, co nie jest niczym dziwnym bo takie jest życie. - mówi Pezet. 
Zastanawiam się czy wracam bo dawno mnie nie było czy cały czas byłem tylko dawno nie nagrałem albumu i w sumie myślę, że to drugie. "Muzyka Współczesna" to będzie zaskakujący twór i będziemy to odkrywać powoli. Kawałek pt. "Intro" pełni właśnie funkcję intra na tym albumie. Dlaczego? Żeby się tego dowiedzieć trzeba będzie sprawdzić cały album.  

Teledysk powstał we współpracy z marką STR8, której filozofia "Go for Great" idealnie pasuje do tekstu nowego utworu Pezeta.  

"Muzyka współczesna" to album po prostu o życiu. Tak jak "Muzyka Klasyczna" czy "Muzyka Poważna" tylko z perspektywy prawie 40-letniego faceta, który nadal chciałby czasem robić głupoty, jednak życie teraz wygląda zupełnie inaczej. Momentami prowadzi to do frustracji, innym razem do radości, miłości i sensu. Świat zmienia się bardzo szybko, moje pokolenie to dziś ludzie dorośli, choć niektórzy dojrzewają, inni nie. Wbrew pozorom problemy mamy podobne jak wtedy. Płyta jest inspirowana latami 90-tymi. Nie jest to jednak boom bap rap, to mieszanka brzmień z tamtych lat, różnych i w nowej odsłonie.  

Limitowaną wersję deluxe albumu można zamówić na stronie.

Tylko wersja dostępna w preorderze będzie zawierać: - dodatkowe utwory - film dokumentalny o powstawaniu albumu - przypinki i naklejki.
anonim
Autor: Czak norris   Link do posta
18:46:23, 15-08-19
Jak cała płyta będzie tak wyglądać to będziesz przekozak bijący na lep wszystkich

szucik_2
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:41:16, 21-08-19
sztos dla truskulowców !

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-200-222-93.compute-1.amazonaws.com (34.200.222.93). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.