Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
To właśnie dziś Miętha oficjalnie debiutuje w barwach Asfalt Records swoim pierwszym albumem!

Pierwsza pełnoprawna płyta duetu pt. "Audioportret" składa się z 14 utworów, a limitowana wersja specjalna zawiera dodatkowo bonus track pt. "Zielone Światło", który nie będzie dostępny nigdzie indziej! Album promują dwa teledyski: "Kapcie" utrzymane w stylistyce InstaStories nagrane w smartfonowym formacie 9:16 oraz "Star$" do którego zespół zaprosił Natalię Sobieską, Elę Doroszkiewicz, Basię Kempe oraz Gosię Figat. Autorem identyfikacji graficznej wydania, a także obu teledysków jest The Dreams Studio (Michał Pańszczyk i Jędrzej Guzik). 

"Chcieliśmy razem stworzyć projekt, który wzbogaci obecną glebę muzyczną i zainspiruje ludzi do śmielszych eksperymentów sonicznych. Jest to dźwiękowa transmisja powstała z przyjaźni, długich rozmów w studio, litrów kawy i słoików pełnych ziół." - Miętha 
Miętha to duet, tworzą go raper Skip i producent AWGS. Artyści znają się pół roku i tyle trwało napisanie i nagranie ich debiutanckiej płyty "Audioportret". Zespół oferuje świeże,  charakterystyczne i organiczne granie, wzbogacone zaskakującymi jak na krótki staż sceniczny możliwościami wokalnymi Skipa. Obaj muzycy dostarczyli wspólny, spójny i komplementarny materiał, pretendujący zdaniem Asfaltu do debiutu roku. Przy płycie pomagali: Moo Latte (gościnnie na instrumentach w kilku utworach), oraz ENZU (mix i mastering).

Miętha "Audioportret" na platformach streamingowych

Zamów limitowany album
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-200-218-187.compute-1.amazonaws.com (34.200.218.187). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.