Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Długo wyczekiwany krążek Malika Montany Import/Export, podsycany wieloma singlami przed wydaniem, dziś obchodzi swoją oficjalną premierę.
Towarzyszyło temu pojawienia się odsłuchu do otwierającego płytę kawałka pt. Skorpion, który Malik wykonał wraz z niemieckim raperem Haftbefehl, i który pojawił się na kanale YouTube #GM2LTV chwilę przed północą. Do tej pory ma już ponad 60 tys. odtworzeń.
Jest to drugi solowy album Malika, który zawiera takie hity jak Jagodzianki (feat. Mr. Polska), Robię YEAH (feat. K Koke), 7 5 0 (feat. Milonair, Bonez Mc), VvsNike (feat. Lil Toe), czy Łyżka.
Kawałki Malika nieustannie królują w TOP 50 Spotify Poland, a ostatnio raper został twarzą playlisty Trap sfera.
Album jest już dostępny w serwisach streamingowych. Krążek w formie fizycznej można nabyć jedynie za pośrednictwem strony www.malikmontana.com
anonim
Autor: Vccxxx   Link do posta
14:51:24, 28-09-19
TAK TYLKO HAFTBEFIEL  TO TUREK KTORY NIE POTRAFI WYMAWIAC POPRAWNIE NIEMIECKIEGO A TY PIETDOKISZ ZE NIEMIECKI RAPER W DODATKU HUJOWY JEST W NIEMIECKIEJ RAP GRZE TAK SAMO JAK TEN SPEDALINY MALIK ZASRANY
Beka

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-207-108-191.compute-1.amazonaws.com (18.207.108.191). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.