Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Ruszyła 7. edycja akcji inspirowanej Freshmen Class magazynu XXL - Młode Wilki!

Tegoroczne wydanie będzie mieć jeszcze większy rozmach, a już wczoraj poznaliśmy pierwszego zawodnika, którym jest reprezentujący barwy BDF - Opał.

Opał ('94) - pochodzący z Chorzowa reprezentant wytwórni BDF, przez lata kojarzony - co oczywiste - z horrorcore'em... Ta szufladka jedna nie może być wystarczająca do jego scharakteryzowania, bowiem raper ten już od dłuższego czasu zalicza nieustanny progres, otwierając się w swoich tekstach na bardziej osobistą tematykę a jego muzyczna przemiana to jedna z ciekawszych ewolucji na polskiej scenie ostatnich lat.

Popkiller: Giętkie, dynamiczne, ekspresyjne flow wraz z charakterystycznym, krzykliwym głosem Opał niewątpliwie potrafi poprzeć także solidną liryką, co udowadnia choćby na ostatnim długogrającym albumie pt. "Motyl", który jest zarazem jego siódmym studyjnym projektem (wliczając EPki, w tym jako CichoCiemni, a także "CzarnąKrew" wydaną wraz z Phonikiem jako WilkoŁaki). Natomiast wydana w tym roku EP "Pandora" jest kolejnym świadectwem postępującego rozwoju. Opał działa konsekwentnie, sukcesywnie budując swój fanbase i stale podnosząc poprzeczkę, co znajduje odzwierciedlenie w odsłonach na Youtube - to rzecz jasna nie mogło umknąć naszej uwadze, zaś lada moment zaś światło dzienne ujrzy jego projekt z Kleszczem, który również zapowiada się intrygująco. Czekamy.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-200-218-187.compute-1.amazonaws.com (34.200.218.187). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.