Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona gwiazdy Hip-Hop.pl ikona konta VIP Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, Bedoes, rap Hip-Hop
Bedoes publikuje tytułowy singiel i ogłasza start preoderu.


Po świetnie przyjętym, platynowym albumie "Kwiat Polskiej Młodzieży " rusza przedsprzedaż nowej płyty Bedoesa. Krążek "Opowieści z Doliny Smoków" ukaże się 29 listopada.
W wersji preorderowej, oprócz wspomnianego albumu fani otrzymają epkę w języku angielskim i zestaw dodatków kolekcjonerskich. Płyty są dostępne w wersji z limitowanym merchem i pierwszą pulą biletów na trasę koncertową Bedoesa zaplanowaną na 2020 rok.

Od strony producenckiej muzyką zajął się Lanek. Autorem poligrafii jest Rybskie, który w wydaniu wykorzystał zdjęcie Magdaleny Wdziękowskiej.

Krążek ukaże się nakładem SBM Label. Preorder znajdziecie na stronie SBM Store.


Na tytułowym singlu Bedoes prezentuję mocny storytelling na mrocznym bicie Lanka. Do numeru powstał teledysk, który artyści komentują: Doliny to dzisiejsze miasta, a smoki to metafora uczuć -zarówno złych, jak i tych dobrych. Historia przedstawiona w utworze i teledysku to niestety rzeczywistość wielu młodych ludzi w Polsce. Rzeczywistość, która prowadzi w dwie strony: do więzienia albo do grobu. Przemoc nigdy nie zwiastuje niczego dobrego i dlatego w obliczu czasów, w których żyjemy, wojen, które nas otaczają, ludzi, którzy chcą nas zniszczyć, oraz systemu, który chce nas unicestwić i wszelkiego zła tego świata, my - ludzie, którzy pragną żyć szczęśliwie - powinniśmy wspierać się wzajemnie i robić wszystko, by uczynić świat lepszym. Byłem nazywany głupcem.Drwiono ze mnie argumentując to tym, że nie da się zmienić całego świata, ale ja twierdzę, że w ludziach, emocjach i uczuciach drzemie siła, która powinna wszystkich nas przekonać do tego, że można żyć pełnią życia. Dowodem na to są nasze dzieła - dzieła ludzi, którzy niegdyś skazani na porażkę wyplątali się z sideł szarych bloków i uczynili z miejsca swojego pochodzenia atut, a"Opowieści z Doliny Smoków" to nasze świadectwo.

Wraz z tytułowym singlem zaplanowana została trasa koncertowa zaplanowana na przyszły rok.Każdy koncert będzie rozpoczynała bitwa rycerzy. Podczas występów zobaczymy również ekipę 2115.
Trasa Koncertowa:
LUTY
7.2.2020 Łódź
14.2.2020 Poznań
21.2.2020 Wrocław
28.2.2020 Kraków
MARZEC
06.3.2020 Gdańsk
27.3.2020 Katowice
28.3.2020 Warszawa
TBA Bydgoszcz
Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:48:24, 28-10-19
1:1 POLSKI PNL

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:48:51, 28-10-19
Ale może to i dobrze, lepiej tak niż nie tak

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-228-10-34.compute-1.amazonaws.com (3.228.10.34). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.