Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl ť

Oglądaj na żywo światowy finał Red Bull BC One w Indiach!

zobacz też!
Brzózka - "Kameleon" - numer z akcji SBM Starter, news, rap Hip-Hop
SBM Label powraca z inicjatywą promowania młodych,...
Dawid Obserwator x Dudek P56 x Onar "Najlepszy towar" klip, news, rap Hip-Hop
Step Records kontynuuje promocję albumu "CHADA: JE...
Ghettopop - "Szansa" - klip, news, rap Hip-Hop
Ghettopop to duet Klarenz i Mario Kontrargument. N...
WdoWA - "Mayday" - Singiel, news, rap Hip-Hop
''Mayday" to pierwszy singiel z mojej nadchodzące...
Qry  - "ZMSW" - klip z nowego projektu od QQ, news, rap Hip-Hop
''untitled" to seria kompilacji stworzona przez wy...

Oglądaj na żywo światowy finał Red Bull BC One w Indiach!

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Oglądaj na żywo światowy finał Red Bull BC One w Indiach!, rap Hip-Hop
Już za kilka dni, w Mumbaju, odbędzie się Światowy Finał Red Bull BC One.

Zmierzy się w nim najlepsza 16-stka tancerzy. Szansę walki o laur zwycięzcy będą mieli Polacy:b-girl AGT oraz b-boy Thomaz, triumfatorzy polskich eliminacji. Przed nimi jeszcze ostatnie starcie, odbywające się już w Indiach zwane "Last Chance Cypher".Najlepszych z najlepszych będzie można oglądać już w sobotę (9 listopada 2019), o 17:00 na stronie. Zawody komentować będą b-girl Paulina oraz Rademenez.

"Musiałem się naprawdę postarać i dać z siebie wszystko!" - tak b-boy Thomaz relacjonował rywalizację w Red Bull BC One Cypher, który odbył się w kwietniu w Krakowie. Proces eliminacji do światowego finału imprezy rozpoczął się właśnie od blisko 50 zawodów eliminacyjnych na całym świecie zwanych Cypherami. Zwycięzcy krajowych Cypherów już w najbliższy czwartek wezmą udział w "Last Chance Cypher", by walczyć o ostatnie miejsca uprawniające do udziału w finałowych pojedynkach z najlepszymi zaproszonymi tancerzami.

"Chcę robić to, co najbardziej kocham. Czyli tańczyć!" - tak o swoich przygotowaniach do Światowego Finału Red Bull BC One opowiada nasza reprezentantka w kategorii b-girls -AGT.
Impreza zostanie poprzedzona Red Bull BC One Camp - kilkudniowym świętem kultury breakingowej, którego program to koncerty, imprezy, otwarte warsztaty, bitwy taneczne,wystawy i panele dyskusyjne. Celem Red Bull BC One Camp jest zaangażowanie szerszej publiki zainteresowanej tańcem i kulturą miejską.

Sam breaking to styl tańca, który powstał na ulicach Nowego Jorku pod koniec lat siedemdziesiątych. Jest jednym z czterech filarów kultury hip-hopowej, do których zalicza się również DJing, MCing oraz sztuka graffiti. Z biegiem lat powstała wokół niego bogata i tętniącą życiem scena, z aktywnymi społecznościami w każdym zakątku globu. Każdego roku najlepsi tancerze i ich ekipy wyznaczają nowe ścieżki jego rozwoju, a sam breaking nieustannie ewoluuje w formę sztuki niepodobną do żadnej innej.

16. edycja Red Bull BC One, czyli globalnego święta całej kultury hip-hop, przenosi się do kolorowego kraju kultury i tańca - Indii. Po innych, największych miastach na całym świecie,Mumbaj po raz pierwszy będzie gospodarzem tych prestiżowych pojedynków b-boyów i b-girls. W mieście słynącym z Bollywoodu, najlepsi na świecie tancerze breakdance zmierzą się w walce o tytuł mistrza świata Red Bull BC One. Transmisja z wydarzenia będzie dostępna w języku polskim, a zawody komentować będą B-Girl Paulina oraz Rademenez.

Start transmisji: 09.11.2019 r. 17:00
Link
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-81-29-226.compute-1.amazonaws.com (3.81.29.226). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.

Hip-Hop.pl © 2000-2019 ? kontakt ? redakcja ? reklama ? materiały promocyjne ? FAQ, pomoc i zasady ? Polityka Cookies ?