Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Oglądaj na żywo światowy finał Red Bull BC One w Indiach!

zobacz też!
Skorup x Młody ft. Matis, Vixen, Rahim "Dobra Wchodzę" klip, news, rap Hip-Hop
MaxFloRec prezentuje "Dobra wchodzę" Skorupa i Mło...
PRO8L3M nagra płytę z gośćmi! , news, rap Hip-Hop
Trasa Block Party zmienia się w bezprecedensowy pr...
Wac Toja z kontrowersyjnym klipem - Start preorderu, news, rap Hip-Hop
Wac Toja rusza z preorderem nowej płyty! Rok po al...
Nowa-stara płyta TUZZY, news, rap Hip-Hop
W serwisie YouTube i wszystkich platformach stream...
Smolasty i Sarius we wspólnym utworze dedykowanym Mamom, news, rap Hip-Hop
"Mama" to jeden z najlepiej przyjętych przez fanów...

Oglądaj na żywo światowy finał Red Bull BC One w Indiach!

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Oglądaj na żywo światowy finał Red Bull BC One w Indiach!, rap Hip-Hop
Już za kilka dni, w Mumbaju, odbędzie się Światowy Finał Red Bull BC One.

Zmierzy się w nim najlepsza 16-stka tancerzy. Szansę walki o laur zwycięzcy będą mieli Polacy:b-girl AGT oraz b-boy Thomaz, triumfatorzy polskich eliminacji. Przed nimi jeszcze ostatnie starcie, odbywające się już w Indiach zwane "Last Chance Cypher".Najlepszych z najlepszych będzie można oglądać już w sobotę (9 listopada 2019), o 17:00 na stronie. Zawody komentować będą b-girl Paulina oraz Rademenez.

"Musiałem się naprawdę postarać i dać z siebie wszystko!" - tak b-boy Thomaz relacjonował rywalizację w Red Bull BC One Cypher, który odbył się w kwietniu w Krakowie. Proces eliminacji do światowego finału imprezy rozpoczął się właśnie od blisko 50 zawodów eliminacyjnych na całym świecie zwanych Cypherami. Zwycięzcy krajowych Cypherów już w najbliższy czwartek wezmą udział w "Last Chance Cypher", by walczyć o ostatnie miejsca uprawniające do udziału w finałowych pojedynkach z najlepszymi zaproszonymi tancerzami.

"Chcę robić to, co najbardziej kocham. Czyli tańczyć!" - tak o swoich przygotowaniach do Światowego Finału Red Bull BC One opowiada nasza reprezentantka w kategorii b-girls -AGT.
Impreza zostanie poprzedzona Red Bull BC One Camp - kilkudniowym świętem kultury breakingowej, którego program to koncerty, imprezy, otwarte warsztaty, bitwy taneczne,wystawy i panele dyskusyjne. Celem Red Bull BC One Camp jest zaangażowanie szerszej publiki zainteresowanej tańcem i kulturą miejską.

Sam breaking to styl tańca, który powstał na ulicach Nowego Jorku pod koniec lat siedemdziesiątych. Jest jednym z czterech filarów kultury hip-hopowej, do których zalicza się również DJing, MCing oraz sztuka graffiti. Z biegiem lat powstała wokół niego bogata i tętniącą życiem scena, z aktywnymi społecznościami w każdym zakątku globu. Każdego roku najlepsi tancerze i ich ekipy wyznaczają nowe ścieżki jego rozwoju, a sam breaking nieustannie ewoluuje w formę sztuki niepodobną do żadnej innej.

16. edycja Red Bull BC One, czyli globalnego święta całej kultury hip-hop, przenosi się do kolorowego kraju kultury i tańca - Indii. Po innych, największych miastach na całym świecie,Mumbaj po raz pierwszy będzie gospodarzem tych prestiżowych pojedynków b-boyów i b-girls. W mieście słynącym z Bollywoodu, najlepsi na świecie tancerze breakdance zmierzą się w walce o tytuł mistrza świata Red Bull BC One. Transmisja z wydarzenia będzie dostępna w języku polskim, a zawody komentować będą B-Girl Paulina oraz Rademenez.

Start transmisji: 09.11.2019 r. 17:00
Link
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-206-187-81.compute-1.amazonaws.com (18.206.187.81). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.