Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Pierwszy singiel z "Sztuczne Kwiaty" LP Barto'cut12

Pierwszy singiel z "Sztuczne Kwiaty" LP Barto'cut12

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Pierwszy singiel z "Sztuczne Kwiaty" LP Barto'cut12, rap Hip-Hop
"Lumpy" pierwszy z czterech video-singli pro­mu­ją­cych trzeci, długogrający album "Sztuczne Kwiaty" młodego rapera oraz producenta - Barto'cut12.

Krążek ukaże się na początku 2020 roku, nakładem BUMP'12. W czasie premiery ostatnich wydawnictw EP w dorobku artysty m.in. "Cookie", "Piruet" - raper tworzył "Sztuczne Kwiaty" - trzy lata trwało kształtowanie LP. 

Barto starał się zadbać o każdy detal w szczególności, kiedy to sam - napisał, wyprodukowywał, zaaranżował oraz zajął się kwestią wizualną a także brzmieniową. Na krążku poza samym twórcą pojawiają się warci uwagi goście m.in.: Hades, Holak, Łaj­zol (JWP/Jetlagz) czy młody, dobrze rokujący raper Skip. 

Jak sam twierdzi - starał otworzyć się na coś zupełnie nowego i postawić na nowatorstwo. Longplay jest dobrze wyważoną mieszanką gatunków muzycznych od new/old'scho­olo­wych brzmień po połączenie klasycznego rapu z techno. Zdecydowanie jest to podróż do alternatywnego świata muzyki artysty.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-237-94-109.compute-1.amazonaws.com (3.237.94.109). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.