Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, Pezet, rap Hip-Hop
Po spektakularnym sukcesie grudniowego koncertu w stołecznym Torwarze, który wyprzedał się w zaledwie 15 minut, Pezet ogłosił, że zagra jeszcze 4 koncerty! W ramach Magenta Tour artysta wystąpi w Gdyni (22 lutego), Katowicach (6 marca), we Wrocławiu (10 marca) i ponownie zagra w Warszawie (5 kwietnia).

Grudniowy koncert Pezeta w Warszawie okazał się jednym z ważniejszych muzycznych wydarzeń 2019 roku. Artysta przygotował blisko dwugodzinne show z oprawą wizualną, której nie powstydziłby się światowe gwiazdy. Tak jak zapowiadał, zagrał swój najlepszy jak dotąd koncert. Na scenie pojawili się też prawie wszyscy goście, których można usłyszeć na albumie "Muzyka Współczesna". 

Ten grudniowy koncert dał mi niesamowitą energię. Nie spodziewałem się tego. Pod koniec roku otrzymałem od fanów bardzo wiele słów wsparcia i wyrazów uznania oraz mnóstwo próśb o więcej koncertów. Szybko podjąłem decyzję, że spróbuję te prośby spełnić. Mam nadzieję, że te cztery wydarzenia, które planujemy będą jeszcze lepsze i dam fanom to na co czekają - najlepsze show w ich i moim życiu! Na pewno dam z siebie wszystko - mówi Pezet. 

Magenta Tour

22 lutego - Gdynia - Gdynia Arena
6 marca - Katowice - MCK Katowice
10 marca - Wrocław - Hala Stulecia
5 kwietnia - Warszawa - COS Torwar 

Przedsprzedaż biletów dla użytkowników Allegro Smart! ruszy 13 stycznia o 10:00. Regularna sprzedaż ruszy na ebilet.pl 14 stycznia o 10:00. Najnowszy album Pezeta "Muzyka Współczesna" ukazał się 27 września. Płyta bardzo szybko pokryła się platyną. Wydawnictwo znalazło się również w czołówkach rankingów najlepszych płyt 2019 roku.
anonim
Autor: KOCHANY NYGUS   Link do posta
14:35:14, 09-01-20
OCHO PEZIO JUZ ŁASY ZA KASE A MIAL BYC 1 EKSKLUZYWNY KONCERT BO GO PLECKI BOLAŁY


PEZET KIEDY ODDASZ HAJS SYDNEJOWI?

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-230-119-106.compute-1.amazonaws.com (3.230.119.106). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.