Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, Bonson, rap Hip-Hop
Wszystko jasne - Bonson zasilił szeregi Def Jam Recordings Poland!

Raper zapowiedział właśnie swój trzeci solowy album, "Królu Złoty", tym samym potwierdzając domysły na temat jego dołączenia do polskiego oddziału Def Jam.

Najnowszy krążek Bonsona pojawi się w sklepach 27 marca 2020. Jak zapewnia label, ma to być album pełen nieoczywistości. Sam Bonson zdradził, że na ukończeniu jest już pierwszy klip, którego premiera odbędzie się wkrótce na jego kanale YouTube. Preorder wydawnictwa ruszy już w przyszłym tygodniu.

Głosy o tym, że raper wyda swój kolejny krążek w polskim oddziale kultowej wytwórni pojawiły się pod koniec minionego roku. Bonson na jednym ze swoich Instastories wrzucił zdjęcie teczki z logo wytwórni. Po tej publikacji rozgorzała dyskusja, ale ani on, ani label w żaden sposób nie odnieśli się do tego. Dzisiaj dostaliśmy jednak konkretny sygnał potwierdzający, że najnowsze wydawnictwo reprezentanta Szczecina ukaże się nakładem Def Jam Recordings Poland.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-235-107-209.compute-1.amazonaws.com (3.235.107.209). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.