Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

2020-02-29 | BAROEG |

kontakt z organizatorem
Redakcja, 19 lat
zespół, Szczecin
zobacz też!
Fest Festival , news, rap Hip-Hop
(Park Śląski) - Fest Festival
Druga edycja FEST Festivalu odbędzie się 13-15 sie...
29
02.2020
, wiarygodność Patronat Hip-Hop.pl
, rap Hip-Hop
Zagrają:

Nizioł -Owoc Żywota 29.11.2019 PREMIERAPrzeszło dwa lata od ostatniego wydawnictwa, posiadający w dorobku 3 złote płyty, Nizioł wraca z bardzo mocnym rapowym albumem "Owoc Żywota". Założyciel Banita Records oraz marki odzieżowej Banita Wear przygotował dla fanów szesnaście (w wersji DELUXE osiemnaście) zróżnicowanych brzmieniowo kawałków, którymi w charakterystyczny dla siebie sposób opisuje ostatnie dwa lata swojego życia. Jeśli chodzi o treść, fani otrzymają liryczne combo, gdzie uliczny, nierzadko gorzki storytelling, przeplata się z pozytywnymi obserwacjami szczęśliwej głowy rodziny. Cały album został napisany i nagrany pod czujnym okiem Szweda w Hemp Studio w Warszawie.Bity na albumie to w zdecydowanej większości dzieło wspomnianego wyżej Szweda SWD (Hemp Gru). Oprócz niego, po cegiełce dorzucili również Flame, Kriso NON Koneksja oraz Morfix. Fani mogą spodziewać się zarówno klasycznego, oldschool'owego sznytu, jak i bardziej nowoczesnej formy, w której charakterystyczny głos i flow Nizioła doskonale się odnajdują.

EPIS DYM KNF-HYBRYD 25.10.2019 PREMIERA
Epis DYM KNF prezentuje swój czwarty solowy album, "Hybryd". Płytę promują m.in. świetnie przyjęte single "Ostatni moment" oraz "Ja i pies". W limitowanej wersji preorderowej 2CD oprócz najnowszego krążka Episa znajdzie się również "Feniks" - pierwsze wydawnictwo bytomskiego rapera, wydane w 2015 roku i niedostępne w normalnej sprzedaży.

Wiśnia Bakajoko, lubelski raper z Bronowic, w grudniu zadebiutuje krążkiem "Witam w moim mieście". Album jest utrzymany w tradycyjnym klimacie ulicznego rapu w najlepszym znaczeniu tych słów. W planach jest już druga płyta.

Z AUTOPSJI

GRAMOFONY: Dj Shadowface - 2deverdiping Studio

BILETY ONLINE
PRZY ZAKUPIE BILETU STACJONARNIE OTRZYMASZ DWIE WLEPKI #PasstheBlunt 


BILETY STACJONARNE DO KUPIENIA:
Hoogstraat 13 ,3111 HB Schiedam 
Eksterstraat 2 ,3083 XB Rotterdam 
plaats 11 ,2665 CM Bleiswijk 
Voorthuizenstraat 194 A ,2573 AP Haga 
Koningin Julianaweg 31b ,5684VA Best
Kloosterdreef 84A, 5622 AB Eindhoven
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-231-25-104.compute-1.amazonaws.com (3.231.25.104). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.