Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność Patronat Hip-Hop.pl
Dodane:
, rap Hip-Hop
Wielki finał drugiego sezonu Szczecińska Liga Wolnostylowa!

Koncert na finale zagra Łuszy!

Rocznik '91, pierwszy uczestnik akcji SB Starter, której celem jest otwieranie nowych możliwości przed młodymi i ambitnymi zawodnikami z podziemia. Łuszy w kilku numerach zaprezentował się jako ambitny tekściarz i bardzo sprawny raper o dosadnym, wypracowanym już stylu nawijki. Jak mówi sam, jego ambicją jest przywracanie muzyce duszy, a celami nie są wygórowane wyniki liczbowe, a bardziej status jaki muzyka odgrywa w życiu jego słuchaczy 🤟

Singiel Łuszego "Wenus z Milo" został doceniony w podsumowaniu miesiąca Yurkowsky'ego, a ciepłych słów pod jego adresem nie szczędzą m.in. Borixon, Białas czy inny uczestnik SB Starter - Jan-rapowanie.

Tuż przed koncertem Łuszego publikę rozgrzeje nowy lokalny gracz - NEUGE

Krótki koncert zagra NEUGE - to młody artysta reprezentujący Police, dla którego największą inspiracją jest życie i emocje. Słychać to w jego tekstach. Nie ogranicza się do gatunków muzyki a oddaje w niej siebie. Jedyną nie zmienna rzeczą w jego twórczości jest prawda. Nie znajdziecie jego numerów w necie, to trzeba zobaczyć na żywo.

Data:. 22.02.2019  (sobota) 
Miejsce: Elefunk The Clubb 
Start: 20.00 Bilety: 15/20 zł 
Koncert: Łuszy Decki: Ey DJ Carter 
Prowadzenie: Żelu Żelson 
Jury: Kapsell/ SAGE/TBA  
PO PÓŁNOCY AFTER PARTY 

Link do wydarzenia

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-228-11-9.compute-1.amazonaws.com (3.228.11.9). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.