Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Mata wyprzedał debiutancką trasę koncertową "100 dni do matury".

Tak spektakularnego debiutu na Polskiej scenie jeszcze nie było. Mata, który zelektryzował scenę singlem Patointeligencja teraz wyprzedał trasę w mgnieniu oka. Seria wyprzedanych widowisk zacznie się w Rzeszowie.

Koncerty odbędą się w dwunastu największych miastach w Polsce. Finał trasy to oczywiście rodzinna Warszawa w Hali Expo, która pomieści około 5,5 tysiąca osób.

Mata pozostaje jednym z najgłośniejszych debiutantów w polskiej rap grze. 31 stycznia ogłoszono, że płyta "100 dni do matury" uzyskała status złotej, sprzedając się w nakładzie 15 tys sztuk.

Za produkcję koncertów odpowiedzialna jest Sold Out Agencja, która niedawno zorganizowała SB FFestival czyli całodniowe flagowe wydarzenie SBM Label na Torwarze goszczące ponad 6 tys uczestników.

Link do finału trasy Maty

Fot. Damian Czarny
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-230-119-106.compute-1.amazonaws.com (3.230.119.106). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.