Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Przed Państwem drugi singiel promujący nowy album Rasmentalism pt. "GENIUSZ". Po pierwszym, rapowym otwarciu z gościnnym udziałem Białasa, przyszedł czas na inspirację starym, klasycznym R&B.

"Najbardziej byśmy chcieli robić muzykę dla dziewczyn, bo dziewczyny są spoko. Mateusz i Dawid też tak myślą. Z szacunkiem do niezastąpionych czasów królowania r&b, ale bardziej współcześnie - ten "Numer" jest dla Ciebie." - tak w kilku słowach opisuje "Numer" Ment XXL 
Kiedy klawiatura Rasa odmówiła posłuszeństwa z pomocą przyszedł Vito Bambino, którego refren otworzył absolutnie wszystkie drzwi.

Można było śmiało stwierdzić "Mamy to!", ale nie w tym wypadku: "Temat utworu z Dawidem wisiał w powietrzu od jakiegoś czasu, ale czekaliśmy na numer który siądzie w 100%" - mówi Ras. I tym sposobem mamy wielką przyjemność zaprosić do przesłuchania utworu "Numer" w absolutnie doborowej obsadzie.

Za klimatyczny obrazek odpowiada, tak jak przy "Dzisiaj nie zasnę", Kolektyw Widok.Płyta "Geniusz" ukaże się nakładem Sony Music Polska, a jej premiera zaplanowana jest na 27.03.2020.

Na stronie dostępny jest pre-order edycji limitowanej nowego krążka, która zawiera zmienioną poligrafię, pakiet wlepek, plakat oraz dodatkową muzykę.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-230-119-106.compute-1.amazonaws.com (3.230.119.106). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.