Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

"Pada"- nowy singiel Otsochodzi

"Pada"- nowy singiel Otsochodzi

Autor: ikona gwiazdy Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
"Pada"- nowy singiel Otsochodzi, Otsochodzi, rap Hip-Hop
Asfalt Records publikuje nowy singiel Otsochodzi "Pada" z jego nadchodzącego albumu "2011", którego premiera jest planowana na 19 marca 2020 r.  Produkcją kawałka zajął się Semor, a mixem i masteringiem Jan Kwapisz.

Płytę można zamawiać w preorderze na stronie asfaltshop.pl. Przy tej okazji została również stworzona limitowana koszulka, którą można zakupić w pakiecie z "2011".

"Stary, spróbuj choć na chwilę wrócić do 2011. Czasów kiedy wszystko było "po raz pierwszy", czasów naszej największej zajawki na muzykę. Lat w których nie planowałeś co będzie jutro i wszystko wydawało się jakieś lepsze, prostsze. Pamiętasz? To  właśnie ten bezkompromisowy materiał, który jest dla nas swego rodzaju wehikułem czasu. Zarówno pod kątem brzmienia jak i wspomnień. Nie doszukasz się tutaj inspiracji - to jest po prostu moje. Bierzcie to!""- Otsochodzi o płycie "2011"
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-54-237-183-249.compute-1.amazonaws.com (54.237.183.249). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.