Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Rasmentalism feat. Jan-Rapowanie "Mucha" - premiera

Rasmentalism feat. Jan-Rapowanie "Mucha" - premiera

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Rasmentalism feat. Jan-Rapowanie "Mucha" - premiera, rap Hip-Hop
Nowy album Rasmentalism pt. "GENIUSZ" zbliża się wielkimi krokami. Czas na kolejny, trzeci już singiel promujący to wydawnictwo.

""Mucha" to gorzki taniec. Świat się kończy w paskudny sposób, ale w dużym obrazku jest to poza naszą kontrolą." - tak panowie odpowiadają, poproszeni o krótki opis utworu.
Po mocnym starcie z Białasem, kolejnym singlem z Dawidem Podsiadło i Vito Bambino, przyszedł czas na nieco młodsze pokolenie.

Ras zapytany o to dlaczego padło właśnie na Janka Rapowanie odpowiada:
"Janek to kolega, a praca z kolegami to przyjemność. Ciekawym wydało mi się też zderzenie mojego, skrzywionego, zajadającego antydepresanty pokolenia niespełnionych ambicji z jego młodzieńczą beztroską."

Autorem obrazka do utworu jest PWEE3000 a video to unikalny miks technik - wektorowej animacji 3D przywołującej czasy demo sceny, komputerów Amiga i pierwszych pecetów oraz odręcznego rysunku.

Płyta "Geniusz" ukaże się nakładem Sony Music Polska, a jej premiera zaplanowana jest na 27.03.2020.

Na stronie dostępny jest pre-order edycji limitowanej nowego krążka, która zawiera zmienioną poligrafię, pakiet wlepek, plakat oraz dodatkową muzykę.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-54-237-183-249.compute-1.amazonaws.com (54.237.183.249). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.