Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Znamy lineup kolejnej edycji imprezy BOILER ROOM x BALLANTINE'S

Nadchodzi kolejna edycja globalnego projektu Boiler Room x Ballantine's True Music. Już 26 marca, w Warszawie odbędzie się impreza uwielbiana przez fanów najlepszej muzyki. Miejsce nie zostało jeszcze ujawnione, ale właśnie ogłoszono tegoroczny lineup. Na imprezie Boiler Room x Ballantine's rządzić będzie hip-hop, a scenę rozgrzeją beaty najlepszych twórców w kraju. W tym roku zagrają Bedoes + Gang 2115, Lanek, Young Igi, leo S, Dj Kebs & Falcon1 i Praktyczna Pani.

Imprezy True Music wykorzystują klasyczny styl Boiler Room, który usuwa bariery między artystami a publicznością, tworząc intymną i pełną energii atmosferę. Uczestnicy wydarzenia mogą naprawdę poznać twórców i cieszyć się muzyką nie tylko z parkietu, ale także zza konsolety. To właśnie połączenie klubu i prywatnego charakteru domówki tworzy unikalny klimat imprez Boiler Room x Ballantine's True Music.

Projekt jest efektem działań Boiler Room i Ballantine's skupiających się na wspieraniu artystów, fanów, ekip i społeczności z całego świata, poprzez promowanie rodzimych twórców, którzy na nowo definiują lokalną scenę muzyczną. Boiler Room i Ballantine's połączyły się w akcji True Music dzięki wspólnej idei #STAYTRUE. To jeden z największych projektów marki, która od wielu lat promuje i wspiera talenty wierne muzyce, swoim przekonaniom i wartościom, niezależnie od okoliczności i trudności, które stoją na drodze do muzycznego sukcesu. W tym roku, na warszawskiej scenie wystąpią przedstawiciele nowej rapowej generacji. To twórcy awangardowych projektów, którzy w ciągu ostatnich kilku lat zgromadzili rzesze słuchaczy - ich imprezy przyciągają tłumy, a utwory biją rekordy popularności.
W tegorocznym line-upie znaleźli się:

Bedoes & Gang 2115 (w składzie: Blacha, White, Kuqe, Flexxy) + Lanek - tej grupy nie trzeba nikomu przedstawiać. Kontrowersyjni, odważni, oryginalni - te cechy najlepiej opisują kolektyw Bedoesa, a dwie platynowe płyty i teledyski zyskujące miliony wyświetleń pokazują ich mocną pozycję na scenie hip-hopowej.

Praktyczna Pani - poza tym, że jest producentką muzyczną, autorką tekstów i organizatorką  wydarzeń, Praktyczna Pani była finalistką Mistrzostw Świata Redbull Music 3style i pierwszą kobietą, która zdobyła tytuł w polskich barwach. Wykorzystując swoje niesamowite umiejętności techniczne za deckami, rozgrzewa imprezowe parkiety energicznymi miksami rnb, rapu i soul lat 80. i 90.

Young Igi - autor takich numerów jak "Bestia" czy najnowszy "Każdy Nowy Dzień". Młody Igi jest jednym z nielicznych polskich raperów, którzy osiągnęli swój status bez pomocy żadnych wytwórni, ale polegając na własnych mediach społecznościowych, gdzie zgromadził setki tysięcy fanów.

leo S - tancerka, która stała się producentką, DJ-ka współpracująca z jednym z najwybitniejszych polskich raperów - leo S znajduje się w czołówce artystów nowego pokolenia. Jej silna osobowość i ogromny talet zagwarantowały jej mocną pozycję w zdominowanym przez mężczyzn polskim rapie.

DJ Kebs & Falcon1, wiodący w Polsce i zyskujący popularność na arenie międzynarodowej hip-hopowi DJ-e, którzy wspólnie stworzyli świetnie odebrany przez fanów album "Elementarz"- historię o samplach, które ukształtowały polski hip-hop. 

Szef muzyczny Ballantine's, Tom Elton, powiedział o projekcie: "Boiler Room x Ballantine's True Music polega na łączeniu lokalnych scen, wykraczaniu poza mainstream, aby odkryć przyszłych headlinerów, którzy dążą do zmiany na rynku muzycznym. Ilekroć przyjeżdżaliśmy do Polski, skupialiśmy się na techno, teraz rzucamy światło na hip-hop; na scenę, która od jakiegoś czasu "wrzała". Cieszymy się, że możemy zaprezentować dźwięki ulicy nowej generacji oraz artystów z wrodzonym talentem, którzy podważają powszechne rozumienie hip-hopu".

Steven Appleyard, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu w Boiler Room dodaje: "True Music pozwala nam przenosić popularną lokalnie muzykę na światową czołówkę. Wraz z naszym powrotem do Polski, w kolejnej odsłonie True Music skupimy się na rozwijającej się warszawskiej scenie hip-hopu z lineupem lokalych artystów, którzy rozpalają miasto i kraj, czerpiąc z różnych źródeł inspiracji".

Imprezy Boiler Room x Ballantine's True Music zawsze ściągały tłumy fanów dobrej muzyki, mimo tego, że bilety na wydarzenia nie są dostępne w reguralnej sprzedaży. By zdobyć podwójne wejściówki wystarczy śledzić kanały online marki Ballantine's - konkurs rusza lada chwila. 

Więcej informacji

Imprezę będzie można śledzić na żywo na stronie. Streaming z wydarzenia startuje o 19:00 i będzie trwał do północy.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-237-94-109.compute-1.amazonaws.com (3.237.94.109). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.