Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Czy będzie reedycja Dużych Rzeczy? Co uważają za przełomowy moment swojej kariery? Czego możemy spodziewać się po nowym albumie? To tylko niektóre z pytań, na które odpowiedzieli chłopaki z zespołu Rasmentalism podczas wywiadu w ramach cyklu WEŹ ZAPYTAJ w serwisie TIDAL.

Od momentu założenia w 2006 roku, zespół wydał siedem płyt. Za przełomowy moment swojej kariery uważają jednak premierę albumu Za młodzi na Heroda, która miała miejsce w 2013 roku. Kolejne, ósme już wydawnictwo grupy - Geniusz będzie miało swoją premierę 27 marca. Czego możemy się po nim spodziewać? Będzie to historia pokolenia, do którego należą muzycy oraz o opowieść o tym, jak odnaleźć siebie. Muzycy zdradzili też, które z piosenek z nowego albumu są ich ulubionymi. W przypadku Arka jest to Nowe Plemię, do którego teledysk właśnie miał swoją premierę, a Kamilowi najbardziej podoba się Felicita.

Mimo, że chłopaki pracują razem od wielu lat, wspólnie spędzony czas w studio i podczas tras koncertowych nie wpłynął negatywnie na ich relację. Jak sami mówią, siłę do działania daje im to, że poza muzyką mają też inne zajęcia, a podczas tworzenia nowej muzyki czują się jak na wagarach. 

Wspominając współpracę z Dawidem Podsiadło, muzycy żartują, że zrobili to, aby pomóc Dawidowi przebić się na ryku muzycznym i spopularyzować jego muzykę. 

Z wywiadu fani mogą również dowiedzieć się, czego najbardziej nie lubią w byciu artystą, czy jest planowana reedycja Dużych rzeczy oraz czyim pomysłem jest tytuł nowego albumu.

*Cała rozmowa:

anonim
Autor: Deco-man   Link do posta
13:38:05, 16-03-20

Thanks for the article! Do check out my website www.deco-man.comDodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-205-93-2.compute-1.amazonaws.com (34.205.93.2). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.