Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Nowy album Tymka z ekskluzywnym utworem tylko w TIDAL

Nowy album Tymka z ekskluzywnym utworem tylko w TIDAL

Autor: ikona gwiazdy Hip-Hop.pl ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Nowy album Tymka z ekskluzywnym utworem tylko w TIDAL, rap Hip-Hop
Gratka dla fanów polskiego rapu. Nowy album artysty poszerzony o dodatkowy utwór Valentino jest już dostępny w TIDAL.

FIT jest czwartym albumem w dorobku rapera. Wszystkie 18 piosenek, które możemy na nim usłyszeć to kolaboracje. Jedna z nich, Valentino, dostępna jest wyłącznie dla użytkowników TIDAL. Przy wydawnictwie współpracowali m.in. Tede, Wac Toję, Kizo oraz PlanBe.

Co powiedział o nim sam Tymek? -"FIT to dopasowanie. FIT to dążenie do celu. Ale i przyjaźń, współpraca, miłość, styl. I praca nad samym sobą".

Oczekiwania fanów wobec nowej płyty są wysokie, bo promujące ją single Rainman i Anioły i Demony stały się jednymi z największych hitów ubiegłego roku. FIT nie jest jedynym albumem Tymka, który zostanie wydany w 2020. Na drugi lub trzeci kwartał zaplanowana jest też premiera Piacevole.

Płyty możemy posłuchać tutaj

Wszystkie osoby, które nie są jeszcze użytkownikami TIDAL, mogą teraz skorzystać z wyjątkowej oferty dającej miłośnikom muzyki nieograniczony dostęp do katalogu ponad 60 milionów utworów,

250 tysięcy plików wideo, setek wydarzeń na żywo i tysięcy starannie wyselekcjonowanych playlist przez 4 miesiące za jedyne 4 złote. Z promocji skorzystać można tutaj.

---
TIDAL to globalna platforma muzyczno-rozrywkowa, pozwalająca na zbliżenie twórców i ich fanów dzięki oryginalnym materiałom i ekskluzywnym wydarzeniom. Dostępny w 54 krajach serwis streamingowy dysponuje katalogiem ponad 60 milionów utworów i 250 tysięcy wysokiej jakości wideo, a także oryginalnymi serialami, podcastami, tysiącami playlist skomponowanych przez ekspertów oraz możliwością odkrywania artystów za pośrednictwem TIDAL Rising.
anonim
Autor:    Link do posta
01:23:05, 21-03-20
https://youtu.be/KxOReMXanRc Loko jest Spoko

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-216-28-250.compute-1.amazonaws.com (3.216.28.250). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.