Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Childish Gambino wypuszcza niespodziewany album!

Childish Gambino wypuszcza niespodziewany album!

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Childish Gambino wypuszcza niespodziewany album!, rap Hip-Hop
W niedzielę w serwisach cyfrowych pojawił się nowy album Donalda Glovera "3.15.20", który tydzień wcześniej niespodziewanie udostępniony został na stronie.

Muzyk, producent i aktor, który ma w dorobku nagrody Grammy, Złoty Glob oraz Emmy, znany także jako Childish Gambino, wydał swój nowy album w dwóch formatach. Niemal godzinna, ciągła wersja w formie jednego utworu dostępna jest pod aliasem "Donald Glover Presents" między innymi na iTunes, Tidal i YouTubie. W każdym serwisie streamingowym, w tym na Spotify, znajduje się także standardowa wersja złożona z pojedynczych 12 utworów, wydana pod aliasem Childish Gambino. Na płycie można usłyszeć między innymi Arianę Grande, 21 Savage i Kadhję Bonet.

Już w pierwszych godzinach po premierze płyta artysty, którego singiel "This Is America" był jednym z najszerzej komentowanych utworów ostatnich lat, zbiera pierwsze, świetne recenzje. Brytyjski dziennik The Guardian uznał "3.15.20" pierwszym wybitnym albumem dekady, zwracając uwagę na inspiracje muzyką Prince'a, Steviego Wondera i Michaela Jacksona, i jednocześnie dostrzegając niezwykłą aktualność tej płyty, poruszającej tematy wolności w świecie cyfrowym, realności rzeczywistości oraz fundamentów naszego świata. 

"Glover nie mógł oczywiście przewidzieć nadchodzącej pandemii, kiedy nagrywał ten album, a jednak w czasie, kiedy to, co traktowaliśmy za silne i stabilne okazało się słabe, kiedy to, co wydawało się nam wieczne, właśnie znika, 3.15.20 wydaje się świetnie dostrzegać niepewności rzeczywistości, w której żyjemy" - pisze recenzent The Guardian.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-237-94-109.compute-1.amazonaws.com (3.237.94.109). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.