Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Nowy singiel Holaka zapowiada album "Blask"

Nowy singiel Holaka zapowiada album "Blask"

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Nowy singiel Holaka zapowiada album "Blask", rap Hip-Hop
Na ostatniej solowej płycie Holak deklarował: "dożyłem 25 lat i nie będę nic zmieniał". W przed dzień jego 28. urodzin sformułowanie to pozostaje nadal aktualne. Premiera najnowszego wydawnictwa"Blask" zaplanowana była na kwiecień. I to się nie zmieni pomimo zamkniętych sklepów, odwołanych eventów oraz wycofania się wszystkich sponsorów.

Podczas gdy wielu artystów przełożyło swoje premiery na późniejszy termin, Mateusz postanowił aby w tym czasie izolacji pozostać w kontakcie ze swoimi fanami. Wraz ze startem preorderu opublikował dziś teledysk do piosenki "Najpierw słodkie".

"Blask" ukaże się 24 kwietnia jako 32-stronicowy magazyn zaprojektowany przez Holaka, dostępny wyłącznie w sprzedaży wysyłkowej. Jego nierozłączną częścią będzie oczywiście CD z 13 premierowymi piosenkami w których usłyszymy gościnnie Tymka, Otsochodzi, Paulinę Przybysz, Kasię Golomską, Silesa, Zibexa oraz Marcina Pyszorę. Tym samym jest to najbardziej kolektywne wydawnictwo artysty, rzutem na taśmę uzupełnione aż o 11 skitów nagranych korespondencyjnie z przyjaciółmi.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-35-169-107-85.compute-1.amazonaws.com (35.169.107.85). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.