Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, Ero, rap Hip-Hop
Gościem dzisiejszego wydania magazynu WuDoo będzie Ero!

Raper opowie o życiu w czasach pandemii, wspólnym projekcie z Głową, a także skomentuje polską scenę graffiti.

"Może ta scena jest mniej medialna, natomiast jeżeli popatrzy się od wewnątrz ,to są wielkie zmiany. Jeśli chodzi o ten sektor hip-hopu, to Polska była zawsze dobra, a teraz jest super świetna" - tłumaczy Ero.

Nie zabrakło komentarzy dotyczących tego, jak obecnie wygląda rapowe podwórko -"Moje serce nie bije w tempie 150 BPM, wiec to jest kwestia gustu" - mówi Ero zapytany o zauważalny odłam rapu od hip-hopu. 

Magazyn WuDoo reprezentuje polską scenę hip-hop/rap od samych jej początków. Ta audycja wypromowała wielu artystów w tym: VNMa, Zeusa czy Łonę. Była areną walk freestylowych, oraz potyczek przez "rap telefon". Aktualnie skupiamy się na cyklach "Open Mic", gdzie raperzy na żywo pokazują swoje możliwości i skille. Realizujemy wywiady "face to face" oraz te przez telefon. Na naszym kanale WuDooTV prezentujemy różne realizacje z tej legendarnej audycji, której rezydentką jest Aśka Tyszkiewicz. Audycja ma swoją premierę w każdy czwartek na antenie Radia Szczecin. Wśród hostujących pojawiają się Siwa, Sage oraz Jimmy.
Magazyn WuDoo już dziś w Radio Szczecin Extra od godziny 20:00 do 22:00.

Audycję można odbierać również przy pomocy odbiorników cyfrowych w systemie DAB +
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-235-107-209.compute-1.amazonaws.com (3.235.107.209). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.